reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Innych objawów wlanie nie mam, tylko trochę podwyższone tsh ale reszta w normie więc nie wiem...
To może średnie testy. Również mam problemy z hormonami. Hashimoto, zapalenie stałe tarczycy, niedoczynność. I jakieś inne pierdoły.
Wiadomo nie każdy test jest dobry i nie dla każdego. W takim razie u Ciebie zostaje się odprężyć i wsłuchać się w organizm albo iść na monitoring. Szczerze ja używam dopiero 2gi raz testów owu. Wcześniej (byłam już 2 razy w ciąży) nawet mnie to nie interesowało. Po prostu przy zakupie testów dostałam 10sztuk owu i spróbowałam.
 
U mnie testy owulacyjne też nie wychodzą. Co prawda nie mam aż taki kresek mocnych, ale mam tak, że w trakcie miesiączki są negatywne, potem zaczyna się wybawiać kreska, dochodzi do pewnego lekkiego poziomu i dalej nie idzie. U mnie to prawdopodobnie dlatego, że mam jajniki w stylu PCOS. W badaniach PCOS mi nie wychodzi, ale na USG zawsze mam jajniki pełne dojrzewających jajeczek. Nawet teraz w trakcie ciąży na prawym miałam ich kilka o średnicy 6mm :o
 
U mnie testy owulacyjne też nie wychodzą. Co prawda nie mam aż taki kresek mocnych, ale mam tak, że w trakcie miesiączki są negatywne, potem zaczyna się wybawiać kreska, dochodzi do pewnego lekkiego poziomu i dalej nie idzie. U mnie to prawdopodobnie dlatego, że mam jajniki w stylu PCOS. W badaniach PCOS mi nie wychodzi, ale na USG zawsze mam jajniki pełne dojrzewających jajeczek. Nawet teraz w trakcie ciąży na prawym miałam ich kilka o średnicy 6mm :o
Może masz krótką owu i akurat mimo testowania w tych samych godzinach nie możesz się wstrzelić? Chociaż dziwne. Możliwe że to przez te jajniki. Boże nie mogę się doczekać testowania ale ciążowego...
 
No ciekawy temat z tymi testami ale wydaje mi się że trzeba brać duży margines błędu na to i bez monitoringu to i tak celowanie w niewiadomą...
Margines błędu tak, ale skoro nie wychodzi później wychodzi jasna a w dni owu po obliczeniu wychodzą mocne wskazujące na owu to myślę że można uwierzyć i więcej przytulania nie zaszkodzi w te dni hehe
 
reklama
Do góry