reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

U mnie testy owu w tym cyklu były negatywne tzn bez piku i poziom progesteronu też wskazuje że owu nie było mimo stymulacji. Więc może prawdę mowia. Od nowego cyklu będzie monitoring to też testy będę robić żeby sprswdzic czy działają 😃
 
reklama
Ja się trochę podłamałam, plamienie robi się intensywniejsze, może to @ tylko aż 10 dni przed terminem, gdy cykle są przynajmniej 33 dniowe?
Pójdę jutro na betę, nie wytrzymam :/ Jeśli to rzeczywiście była implantacja, to coś się powinno już dziać.
To może być wszystko i nic. Ja miałam plamienia w 21dc (tak mocno wierzyłam ze to implantacja 🥰) trwało do 25dc a cały cykl z 28dni zmienił się w 46 dni 🤷🏽‍♀️ była to jednorazowa sytuacja, w moim przypadku spowodowana zbyt niskim progesteronem.

Zrób betę ale oznacz sobie też od razu progesteron na wszelki wypadek. Trzymam kciuki żeby jednak beta była wysoka 🤞🤞
 
Ja się trochę podłamałam, plamienie robi się intensywniejsze, może to @ tylko aż 10 dni przed terminem, gdy cykle są przynajmniej 33 dniowe?
Pójdę jutro na betę, nie wytrzymam :/ Jeśli to rzeczywiście była implantacja, to coś się powinno już dziać.
Jeśli miałoby cię pocieszyć to w drugiej ciąży miałam brązowe plamienia później była krew później testowałam była bladziocha ale taka po wpatrzeniu się, poczekałam do okresu i przetestowałam kreska była mocniejsza ale zaczęłam mocno krwawić więc telefon do gin kazała wziąć duphaston i leżeć do wizyty. Wszystko było dobrze.

Trzymam kciuki!
 
Dzięki dziewczyny 😃
Jak się teraz nie uda to trudno... No ale iskierka nadziei już była 😅
Oby ten rok się dobrze skończył😎
Dzięki dziewczyny 😃
Jak się teraz nie uda to trudno... No ale iskierka nadziei już była 😅
Oby ten rok się dobrze skończył😎
Zawsze trzeba mieć nadzieję, ale nie ma tego złego :D kolejny cykl to kolejne przytulania z mężem czasami jeszcze więcej haha i coraz to bardziej poznajemy swój organizm 🙏😅 mi się wydaje że już swój dość dobrze znam, zobaczymy czy się to sprawdzi. Trzymam kciuki czekam na informacje.
 
Kurcze podlamalam się dzisiaj tym kiepskim wynikiem progesteronu. Wychodzi na to że stymulacja owulacji nie podzialala. Ciekawe co wymyśli mój gin w następnym cyklu. Oby szybko okres przyszedł i był nowy plan działania. Miałam iskierke nadziei że się uda w tym cyklu ale teraz już nie mam złudzeń.
 
reklama
Do góry