reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Ja mu dawno nie mówię kiedy są ale nie trzeba być geniuszem by sam sobie mniej więcej wyliczał... Ja staram się by sex był regularnie od okresu by nie widział różnicy ale sam robi stop jak nadciągają dni płodne... Później jak już mija "ryzykowny" okres sam chętnie wraca do gry 🤣 ale mnie ta zabawa już zmęczyła
Przesuń dzień rozpoczęcia w jedną lub w druga stronę tak, żeby się chłopak pogubił 😀
 
reklama
Teraz już nie masz wyjścia, rano muszą być mocniejsze kreski bo listy się nie zmienia w trakcie 🤣
Postaram się nic nie zmieniać na liście 😅 ale jakoś tak sobie myślę że wolę się nie napalać i nie rozczarować jutro rano😅 to jest w sumie 3 miesiąc starań mniej więcej ale dopiero teraz myślę że było tak porządniej starane😁 no i oczywiście byłaby to pierwsza ciąża i bardzo bym się cieszyła bo zawsze sobie myślałam że chciałabym mieć 25 lat i urodzić ale i tak nie pykło bo w kwietniu 26😅
 
Powiedzcie mi czy ten ból piersi o którym mówią w szczęśliwym cyklu to jest taki całościowy? Boli mnie tylko po bokach. Mam dwójkę dzieci ale nigdy nie miałam plamienia implantacyjnego ani bólu piersi . Ten cykl jest dziwny bo i jakieś plamienie wczoraj było jednorazowe brązowe i ciągną mnie piersi po bokach tak że cały dzień bez stanika chodzę 😆 Przypuszczam że jutro 8dpo , testy owu mi się skończyły już w 13dc a na monitoringu nie byłam. Mam urlop do nowego roku i za dużo myślę 🤣
 
Powiedzcie mi czy ten ból piersi o którym mówią w szczęśliwym cyklu to jest taki całościowy? Boli mnie tylko po bokach. Mam dwójkę dzieci ale nigdy nie miałam plamienia implantacyjnego ani bólu piersi . Ten cykl jest dziwny bo i jakieś plamienie wczoraj było jednorazowe brązowe i ciągną mnie piersi po bokach tak że cały dzień bez stanika chodzę 😆 Przypuszczam że jutro 8dpo , testy owu mi się skończyły już w 13dc a na monitoringu nie byłam. Mam urlop do nowego roku i za dużo myślę 🤣
Ja mam znowu tak że zawsze bolały mnie po boku tak teraz też dodatkowo od dołu 😅
 
reklama
Probowalam już kłamać z opoznieniem owulację ale też niekoniecznie zawsze działa 😁
Ale to nie z opóźnianiem owulacji. Powiedz, ze okres 6 dni wcześniej dostałaś. A potem a czasie okresu powiedz, ze już się skończył ale nie masz ochoty na seks, pracuj dłużej, czy co tam. Chłopakowi się tydzień przesunie i powinniście trafic z owulacja hehe
A tak serio to współczuje. On w ogóle chce mieć dzieci?
 
Do góry