reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Porozmawiaj z mężem. Tak na prawdę jest mało dni płodnych więc wtedy powinien być w gotowości. Ja z moim też miałam takie problemy. Najgorsze było jak kupiłam ten żel conceive plus, cholernie drogi był, zaaplikowalam go i czekałam na męża a on stwierdził że dziś mu się nie chce. Mało romantyczne było to czekanie z żelem na plemniki ... Wtedy byłam taka wściekła że szukałam już w internecie wniosku o rozwód. Na mojego podziałało dopiero jak lekarz powiedział że w grudniowym cyklu będzie inseminacja bo już za długo się staramy (było już 23cykle starań) i jak usłyszał ze musi zaś do kubeczka oddać nasienie to tak się spial że w 24 cyklu były w końcu dwie kreski 🤣🙊
A inseminację też proponowałam by nie marnować cykli ale to obraza majestatu bo chce naturalnie tyle że naturalnie rzadko coś robi w dni płodne... Brak slow
 
A inseminację też proponowałam by nie marnować cykli ale to obraza majestatu bo chce naturalnie tyle że naturalnie rzadko coś robi w dni płodne... Brak slow
Kup sexi bieliznę i w dni płodne niby przypadkiem podnoś coś z podłogi przy nim. I nie mów oczywiście że są dni płodne bo może on się ich boi 😉 Musisz znaleźć sposób bo miesiące lecą, flustracja wzrasta. Choć ja po cichu liczę w piątek nas zaskoczysz 🥰
 
A inseminację też proponowałam by nie marnować cykli ale to obraza majestatu bo chce naturalnie tyle że naturalnie rzadko coś robi w dni płodne... Brak slow
Mój tak miał jak staraliśmy się o syna (półtorej roku) , na początku spoko później to już frustracja itd i unikał , albo w ogóle nie wychodziło bo się spinał 🙈 a ja tak chciałam .. pamietam było to straszne dla naszego związku , współczuje i rozumiem doskonale :(
 
Kup sexi bieliznę i w dni płodne niby przypadkiem podnoś coś z podłogi przy nim. I nie mów oczywiście że są dni płodne bo może on się ich boi 😉 Musisz znaleźć sposób bo miesiące lecą, flustracja wzrasta. Choć ja po cichu liczę w piątek nas zaskoczysz 🥰
Ja mu dawno nie mówię kiedy są ale nie trzeba być geniuszem by sam sobie mniej więcej wyliczał... Ja staram się by sex był regularnie od okresu by nie widział różnicy ale sam robi stop jak nadciągają dni płodne... Później jak już mija "ryzykowny" okres sam chętnie wraca do gry 🤣 ale mnie ta zabawa już zmęczyła
 
reklama
Ja mu dawno nie mówię kiedy są ale nie trzeba być geniuszem by sam sobie mniej więcej wyliczał... Ja staram się by sex był regularnie od okresu by nie widział różnicy ale sam robi stop jak nadciągają dni płodne... Później jak już mija "ryzykowny" okres sam chętnie wraca do gry 🤣 ale mnie ta zabawa już zmęczyła
Nie mów mu kiedy masz okres🤔 Może wtedy nie zauważy że to już płodne.
 
Do góry