reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
A pytałaś się go, czy wie, że dzieci się poczyna w owulację? I to tak bez ironii pytam. Mój stary na przykład nie wiedział. W sensie takim, że myślał, że w dni płodne jako takie. Ja mu to wytłumaczyłam, że trzeba trafić w owulkę i to trwa kilka godzin. I to nie takie proste, dlatego trzeba regularnie w te dni. Ja myślę, że Twojemu chłopu trafił się naprawdę fajny i cierpliwy egzemplarz kobiety.

Mój dwukrotnie trafił mimo że owu była jakiś tydzień po stosunku 😂🙈 także dzień owulacji nie jest mu potrzebny 🤣
 
A jak już przy okresie jesteśmy to ja mam zagwozdkę jak u siebie to policzyć. Bo dziś plamienia przyszły w krwawienie, ale dla mnie ono nie różni się bardziej niż zwykły okres
Jak „roniłam” razem z koleżanką w akademiku, to wyglądało to mniej więcej następująco. Najpierw plamiła, dostała skierowanie do szpitala, gdzie nie poszła, bo ciąża nieplanowana. Następnie, po jakiś 2-3 tygodniach dostała normalnego krwawienia z bólami jak przy okresie. Po kilku dniach tego intensywnego krwawienia, podczas sikania „wypadło” coś, co wyglądało jak kawałek surowego mięsa, takie okrągłe, średnicy nie pamietam już dokładnie, ale ze 4cm. Potem poszła do lekarza, lekarz stwierdził, ze czysto. Ciąży już nie widział. To był jakiś 7 tydzień.
 
reklama
A pytałaś się go, czy wie, że dzieci się poczyna w owulację? I to tak bez ironii pytam. Mój stary na przykład nie wiedział. W sensie takim, że myślał, że w dni płodne jako takie. Ja mu to wytłumaczyłam, że trzeba trafić w owulkę i to trwa kilka godzin. I to nie takie proste, dlatego trzeba regularnie w te dni. Ja myślę, że Twojemu chłopu trafił się naprawdę fajny i cierpliwy egzemplarz kobiety.
Oj mechanizm bardzo dokładnie wyjaśniłam więc wie doskonale 🙁
Czasem żałuję że aż tak dobitnie wyjaśniłam bo mam wrażenie że łatwiej mu ominąć te dni po tym 🤣
 
Do góry