reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Myślę, że jutro przyjdzie, a nadzieję na cokolwiek robi mi tylko to, że nie wysypało mi twarzy jak zawsze przed okresem😂 jak nie przyjdzie to na pewno w poniedziałek zrobię betę.
Ja zrobiłam już tyle testów, że myślę, że chociaż jeden by coś wykrył, gdyby była ciąża😅
Ja też tak miałam, test negatywny a dzień później zrobiłam betę i była ciąża 🤭 Także trzymam mocno kciuki 🥰
 
u mnie to samo 4 zabiegi biopsji mammotomocznej w ciągu 8lat. Wszystko włókniaki i torbiele. Badałas hormony? Lekarz mówił że może być to spowodowane nieprawidłowościamo w hormonach ale dopiero teraz będę badać przy staraniach wcześniej jakoś nie przejmowałam się tym.
Hej,
Bylam u dwoch specjalistow i dopytywalam, czy to nie wina zaburzonej gospodarki hormonalnej i obaj zaprzeczyli. Pierwszym z nich byl ginekolog w poradni chorob piersi. Onkolog twierdzi, ze to podloze genetyczne - mam dwie siostry i zadna z nich nie ma takich problemów, to samo mama. Na poczatku stycznia mam wizyte u dobrego gienkologa (czekalam 2 miesiace na wizyte prywatna 😬) mam zamiar poruszyć z nim i te kwestie. U mnie jak dotad same gruczolakowlokniaki. Zaraz wyjezdzam do szpitala takze 💪
 
reklama
Hej,
Bylam u dwoch specjalistow i dopytywalam, czy to nie wina zaburzonej gospodarki hormonalnej i obaj zaprzeczyli. Pierwszym z nich byl ginekolog w poradni chorob piersi. Onkolog twierdzi, ze to podloze genetyczne - mam dwie siostry i zadna z nich nie ma takich problemów, to samo mama. Na poczatku stycznia mam wizyte u dobrego gienkologa (czekalam 2 miesiace na wizyte prywatna 😬) mam zamiar poruszyć z nim i te kwestie. U mnie jak dotad same gruczolakowlokniaki. Zaraz wyjezdzam do szpitala takze 💪
Powodzenia w takim razie 😊💕
 
Do góry