reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki II połowa 2021

Dziękuję za informację. Poczekam do 4 stycznia i porozmawiam jeszcze z ginekologiem. Badania genetyczne rozważę w pierwszej kolejności. Robiłaś takie badania, możesz polecić jakiś konkretny pakiet? Z tego co widzę wariantów jest wiele.
Ah i jeszcze jedno, w sumie najważniejsze. Jeżeli wyszła by Ci mutacja w obrębie genów brca1 lub brca2, to z NFZ przysługuje raz w roku rezonans piersi. To najdokładniejsze i najmniej inwazyjne dostępne badanie piersi. Można je bezpiecznie robić również w ciąży. Ze względu na cenę, pacjentkom bez ryzyka się go nie zleca.
 
reklama
Hej dziewczyny, wczoraj cały dzień mnie nie było, pieczenie i kulanie cały dzień 😁🍪🍪🍪 zaraz nadrobię co tam naskrobałyście😁

Przy biochemicznej progesteron spada, dlatego @Madame83 mogła mieć taki wynik.
Ale faktycznie dziwne, że poniżej 3 brak owu...
Wydaje mi się, że prog poniżej 3 świadczy o braku owu, ale badany w tym 7 dpo. Potem przed samym okresem może spaść, bo to właśnie ten spadek powoduje @. Pewnie gdybym zbadała go wcześniej, byłby większy (mam taką nadzieję, bo jak nie to kicha straszna). W tym cyklu zbadam właśnie po owu to zobaczę ile tego tam będzie. Byłam też dziś w labo i wieczorem będą wyniki reszty badań.
@c_or_nelia bylas dziś na badaniach?
 

Załączniki

  • IMG_20211219_201825.jpg
    IMG_20211219_201825.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 49
Dziewczyny, które testuje środa/czwartek/piątek/sobota? 😁 Musi mnie ktoś przypilnować żebym nie sikała na patyk przed czwartkiem 😂

Chyba ja...
Celuje w piątek. To będzie 11 dpo.

Chociaż generalnie jakoś straciłam optymizm. Temperatura nie szaleje mówiąc delikatnie, a chyba powinna się zacząć trochę podnosić jakby coś bylo na rzeczy. Na razie waha się między 36.7 i 36.8 tylko. W poprzednich ciążach miałam ponad 37.0.
Wczoraj i przedwczoraj miałam jakieś takie delikatne bóle podbrzusza jak na @ u mnie, ale po tych 5 cyklach nauczyłam się już że to żaden objaw.
 
Hej dziewczyny, wczoraj cały dzień mnie nie było, pieczenie i kulanie cały dzień 😁🍪🍪🍪 zaraz nadrobię co tam naskrobałyście😁


Wydaje mi się, że prog poniżej 3 świadczy o braku owu, ale badany w tym 7 dpo. Potem przed samym okresem może spaść, bo to właśnie ten spadek powoduje @. Pewnie gdybym zbadała go wcześniej, byłby większy (mam taką nadzieję, bo jak nie to kicha straszna). W tym cyklu zbadam właśnie po owu to zobaczę ile tego tam będzie. Byłam też dziś w labo i wieczorem będą wyniki reszty badań.
@c_or_nelia bylas dziś na badaniach?
Byłam i nadal nie ma ani jednego wyniku, a coś już powinno być😣
 
Dziewczyny, które testuje środa/czwartek/piątek/sobota? 😁 Musi mnie ktoś przypilnować żebym nie sikała na patyk przed czwartkiem 😂


Ja testuję w sobotę, bo tak mam dostać @. Ale nie zastanawiam się na nic, co najwyżej na 3 z rzędu biochemiczna bo czuję się identycznie jak przy tamtych dwóch 🤨😔
W ogóle miałam dziś mega rozmowę z szefem ehh w piątek mailowo wywaliłam mu swoje żale, a że pracuje z nim 10 lat, także trochę tego było.. przyznał się do błędów, mam spisać swoje sukcesy i będzie z tym szedł wyżej po mój awans..także ewentualna ciąża trochę by mi tu pokomplikowała rzeczy🤔
 
Dziewczyny, które testuje środa/czwartek/piątek/sobota? 😁 Musi mnie ktoś przypilnować żebym nie sikała na patyk przed czwartkiem 😂
Ja testuję w sobotę ale sama potrzebuje kogoś kto mnie przypilnuje bo już na środę zaspisałam się na badanie proga i boje się że dorzucę betę 😂😂😂😂 wiec tyle by było z sikania na patyk 😂😂
 
Chyba ja...
Celuje w piątek. To będzie 11 dpo.

Chociaż generalnie jakoś straciłam optymizm. Temperatura nie szaleje mówiąc delikatnie, a chyba powinna się zacząć trochę podnosić jakby coś bylo na rzeczy. Na razie waha się między 36.7 i 36.8 tylko. W poprzednich ciążach miałam ponad 37.0.
Wczoraj i przedwczoraj miałam jakieś takie delikatne bóle podbrzusza jak na @ u mnie, ale po tych 5 cyklach nauczyłam się już że to żaden objaw.
Tez w piątek będę 11-12 dpo 🥰🙈 ale u mnie też optymizm żaden. W nocy troche bolał mnie brzuch, ale nie chce tego przypisywać do niczego. Piersi mnie nie bolą, jakoś tak nie czuje nic ...
 
reklama
Podoba mi się Twoje podejscie. Tez uważam, ze we wszystkim trzeba szukac plusów 😁 aczkolwiek kolejny pozytywny test dla motywacji jak najbardziej wskazany :)
Powiem Ci ze staram się jakoś sobie to tłumaczyć ale nie umiem siebie samej oszukiwać.... chętnie zrezygnowałabym z sylwestrowego szaleństwa na rzecz pozytywnego testu 🤷🏽‍♀️ ... ale coś czuję że będzie płacz na dniach bo już mi się chce płakać....
 
Do góry