reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

Pierwsza córkę mam z owu w 34/36 dniu cyklu, robiłam wtedy testy owu i wiek ciąży też się pokrywał.wtedy moje cykle trwały 50 dni a często 60. Mimo to owulacja występowała tylko że później, nie przeszkadzało to jak widać w zajściu w zdrową ciążę. Druga ciąża już z owu w 21 dniu więc sporo wcześniej, teraz owu już w 18. Po ciążach cykl się reguluje przynajmniej u mnie. Dodam że 3 miesiące brałam duphaston na uregulowanie od gin ale po zaprzestaniu cykle znowu były długaśne z późna owu. Ale przynajmniej była bo przy duphastonie po 16 dniu owu wogole nie występowała
Dzięki za pocieszenie, szukam pozytywów. U mnie jest identycznie długie cykle z pozna owu. 3 miesiące na luteinie nic nie dały… znowu po przystaniu brania są długie.
 
reklama
Co do antykoncepcji bo też stosowałam, ale plastry ponad 8 lat. Pierwszy cykl z odstawienia trwał 32 dni, więc bez większej tragedii. Owulacja była 50/50, niepotwierdzona monitoringiem, ale testy wyłapały pik. Teraz jest mój 2 cykl, 22.10 ginekolog zauważył pęcherzyk dominujący 23mm, a owu była koło 24.10. Również wyłapany pik. Mój kalendarzyk pokazuje mi @ na 6.11, a premom na 8.11😉
Aaa i również zalewa mnie na dole😅😅
 
A cykle masz ilu dniowe ? Bo jeśli 14-16 była owu to plus minus na teście powinno być coś widać gdyby był strzał w 10tkę 😉
ale może i cykl musi się unormować.
Mój gin po odstawieniu anty powiedział że na oko z 3miesiące będę mieć nueregularne, a tu tralala ... przed miałam 28dniowe, w trakcie anty 28 i zaraz po odstawieniu 28. Nic mi nie skakało.
Podczas brania tabletek cykle idealnie 28 dni, przed tabletkami, z tego co pamietam to cykle 30-32 dni.
Niestety tez mi się wydaje, ze jeśli coś by było to na teście w sobotę 23.10 byłby chociaż coen cienia 😔
Także czekam na @ i starania w kolejnym cyklu
 
reklama
hej :) właśnie rozpoczynamy starania o drugie, z pierwszym zeszło nam dwa lata ;( z racji tego że moje ahm jest mocno bez szału, lekarz powiedział że im szybciej rozpoczniemy starania o drugie tym większa szansa że coś z tego będzie :) póki co "płodna dieta"plus bieganie, a po wypłacie wjeżdza miovelia i miovelia nac . Teraz jestem mądrzejsza i mam nadzieję że tym razem pójdzie szybciej :)
 
Do góry