reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
Dzięki za odpowiedź 😊
Wychodzi w takim razie na to, że pierwszy cykl za nami i pierwszy bez powodzenia - skoro owu powinna być między 15 a 17.10 (z amatorskiej obserwacji śluzu wyszło mi ze była 15.10) to do zagnieżdżenia powinno już dojść 😔
Czyli 14 dni po owulacji to mozesz testować powinno juz wyjść
 
Hej, dziewczyny🙂 Dołączam do was. W tym miesiącu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. 7 października miałam krwawienie z odstawienia, test owulacyjny wyszedł pozytywny 18 października, ale nie ufam tym testom, więc się nie nastawiam na nic. Mamy już prawie dwuletniego synka. Po tabletkach pewnie cykl jest bardzo rozregulowany i pewnie trochę potrwa zanim się uda. Pierwszą ciążę straciłam w 8tc. W dwie zaszłam za pierwszym razem, ale wtedy nie stosowałam tabletek.
 
Nie chce spamować na obu Staraczkach, ale kilka z Was w ogóle do tamtej grupy nie zagląda. Mam wynik bety 91,91 mIU/ml 😍 4 tydz. wychodzi. Sprawdzę przyrost za 48 h. I życzę Wam II kreseczek nim stad ucieknę, ale będę Was na pewno podczytywac! I czekać w lipcowych mamusiach na któraś z Was 😃😘
Weź mnie też tam ze sobą 😆 a tak w ogóle to gratuluję! ❤
 
Tak tylko ze wtedy mowila cos o zmianie na 75, nie pamiętam dokładnie, ale etapy zmian cos do 10 tyg potem od 10 tyg
Ona widzi to optymistycznie jak zajde
No wlasnie nwm jak u mnie to rozegrac w koncu. Narazie podstanowilam na starania brac acard 75 a po przejs iu na heparyne chyba go odstawie...sama nie wiem dalej czy go brac czy sama heparyna wystarczy. Boje sie jakis krwawien bo przy acardzie bywają
 
Hej, dziewczyny🙂 Dołączam do was. W tym miesiącu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. 7 października miałam krwawienie z odstawienia, test owulacyjny wyszedł pozytywny 18 października, ale nie ufam tym testom, więc się nie nastawiam na nic. Mamy już prawie dwuletniego synka. Po tabletkach pewnie cykl jest bardzo rozregulowany i pewnie trochę potrwa zanim się uda. Pierwszą ciążę straciłam w 8tc. W dwie zaszłam za pierwszym razem, ale wtedy nie stosowałam tabletek.
Nie powiedziane że sie rozregulowało może się udac juz w pierwszym cyklu czego ci życzę 😍
 
reklama
Do góry