reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki II połowa 2021

reklama
A ja sie coraz bardziej boje że małpa zawita 😫jakieś takie przeczucie mam ..... choć podbrzusze pobolewa ale nie wierze już samej sobie. Zbyt wiele razy sie zawiodłam na swojej intuicji
Oj fakt ta instuicja bywa mylna. Polowe coazy bylam przekonana że jest córka. Czułam to całą sobą 🤣🤣🤣 a w 19 tygodniu okazało się, że jest siusiak 🙈
Prawda jest taka,że objawy na @ są takie same jak na ciążę 😆 więc mętlik okropny to robi ale sama za miesiąc pewnie będę sie wczuwać w każde odczucie i sie doszukiwać. Na bank 🤣
Najlepsze to, że aktualnie mam śluz taki jak to mówią że zwiastuje ciąże a nie ma takiej opcji bo się solidnie zabezpieczamy 😆
 
Ja to powiem wam tak dziewczyny że na drugim dziecku kończę. Bo to staranie się mnie wykańcza. Nie przypuszczałam że tym razem będzie to tyle trwać 😫😫a do cierpliwych nie należę. Od 2 lat juz w sumie chciałam 2 dziecko ale kupilismy dom i jest co remontować. Z tego powodu trochę czekaliśmy a teraz jak na złość nie idzie 😫😫😫
 
A ja sie coraz bardziej boje że małpa zawita 😫jakieś takie przeczucie mam ..... choć podbrzusze pobolewa ale nie wierze już samej sobie. Zbyt wiele razy sie zawiodłam na swojej intuicji
Jak zawita to będziesz próbowała dalej:)
Wiem ze to irytujące i czasochłonne bo owulacja tylko jedna w cyklu…
Ale w końcu się uda :)
 
Dzięki za pocieszenie, szukam pozytywów. U mnie jest identycznie długie cykle z pozna owu. 3 miesiące na luteinie nic nie dały… znowu po przystaniu brania są długie.
Najważniejsze że owu występuje, a jeśli jest owu to ciąża jest możliwa tak samo jak w cyklach regularnych. Minus jest taki że mniej szans bo mniej owu np w roku przez długie cykle. Mi regulacja farmakogiczna nic nie dała, za to burze hormonalne w ciąży już tak i cykl się uregulował. Wszystkim staraczkom polecam mama dha premium plus, brałam przed ciążami i teraz też, jak dla mnie najlepszy zestaw witamin ciążowych i wspomagających organizm przed staraniami
 
Ja to powiem wam tak dziewczyny że na drugim dziecku kończę. Bo to staranie się mnie wykańcza. Nie przypuszczałam że tym razem będzie to tyle trwać 😫😫a do cierpliwych nie należę. Od 2 lat juz w sumie chciałam 2 dziecko ale kupilismy dom i jest co remontować. Z tego powodu trochę czekaliśmy a teraz jak na złość nie idzie 😫😫😫
Ja również nie należę do cierpliwych, czas mi się przy staraniach zaczął strasznie dłużyć, a wcześniej leciał dzień za dniem😂
 
Ja to powiem wam tak dziewczyny że na drugim dziecku kończę. Bo to staranie się mnie wykańcza. Nie przypuszczałam że tym razem będzie to tyle trwać 😫😫a do cierpliwych nie należę. Od 2 lat juz w sumie chciałam 2 dziecko ale kupilismy dom i jest co remontować. Z tego powodu trochę czekaliśmy a teraz jak na złość nie idzie 😫😫😫
U nas też na drugim będzie koniec 🙂 jednak te zastrzyki z heparyny, acard, trzymanie na idealnym poziomie homocysteiny, branie metyli i to wszystko jest trudne. Tu mam chociaż heparyne za darmo a w polsce ceny są wysokie a gdzie tam jeszcze znalezienie lekarza ktory ma jakas wiedze w poblizu mojego miasta. Zjezdżamy za max 3 lata. Plus nasz dom który aktualnie jest w budowie ma przewidziame tylko 2 pokoke dziecięce. Niby nie jest to ogromny problem ale wiem jak ja musiala dzielić mikro pokoj z siostra do 15 roku życia. Chce zapewnic dzieciom dobry start w życiu i jak najlepsze warunki. Dwoje to idealnie. Starszak nie zostanie sam gdy kiedyś my odejdziemy 🙂
 
Kochane powiedzcie mi jakie badania zrobić? Wizytę u lekarza mam w środę ale we wtorek bym już chciała zrobić badania żeby coś mieć. Przypuszczam że też będę musiała brać heparyne bo mam tendencje do zakrzepów, już dwa razy miałam zakrzepice w tym roku. Lekarze mówią że to nie ma związku ze szczepieniem ale wcześniej nic takiego mi się nie działo.
 
reklama
Kochane powiedzcie mi jakie badania zrobić? Wizytę u lekarza mam w środę ale we wtorek bym już chciała zrobić badania żeby coś mieć. Przypuszczam że też będę musiała brać heparyne bo mam tendencje do zakrzepów, już dwa razy miałam zakrzepice w tym roku. Lekarze mówią że to nie ma związku ze szczepieniem ale wcześniej nic takiego mi się nie działo.
W rakim razie zrób badania na trombofilię ze strony testdna.pl. tam jest od razu kilka mutacji w pakiecie, w laboratorium wyjdzie ci szybciej. Możesz też od razi dorobić w kiwrunku zespołu amtyfosfolipidowego (moge ci podać jakie jeśli zamierzasz zrobić bo koszt nie jest mały). Trzeba mieć solidną podstaqe aby w pl ci dali heparynę a jeśli wyjdzie trombofilia lub zespol antyfosfolipisowy to heparyna jest za darmo. Normalnie koszt 10 ampułek neoparinu ponad 80 zł a clexane ponad 100. Do rego homocysteina, kwas foliowy, b12, witamina d, ferrytyna i ogolnie morfologia.
 
Do góry