reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dziekuje za gratulacje! Ja trzymam za Was kciuki. Powiem Wam, ze nie wiem co teraz.... pracuje w muzeum mam kontakt z ludźmi....nie wiem kiedy pójść do ginekologa.... co mi doradzacie?
Gratulacje, piękne krechy ☺️ idz myślę w połowie 5 tygodnia, powinno już być widać zarodek, a co do pracy ja bym chyba nie ryzykowała w dobie koronawirusa..
 
jeszcze raz dziekuje za gratki..... czyli co? Poczekac jeszcze?
Boze czuje się w jak jakimś śnie! [emoji23][emoji4][emoji4]
Poczekaj jeszcze. Moja koleżanka poszła za wcześnie i ją ginekolog wystraszył bo nic nie widział. 2 tygodnie miała w strachu i stresie a potem okazało się, że wszystko jest w najlepszym porządku [emoji6] także szkoda niepotrzebnego stresu [emoji8]
 
Dokładnie dziewczyny! Nie testujemy za wczesnie! Dobra lekcja.

Martwię się trochę - tyle zachorowań. Pracuje w muzeum jest sporo zwiedzających. Mam taka prace, ze dużo stoję. Często pracuje po 11 godzin, średnio 9. Często nawet nie mam czasu zjesc.... ostatnio jak byłam w pracy od 9 do 20 dopiero obiad jadłam o 18 bo nie było kiedy. Teraz jeszcze ten COVID. Ciąża to nie choroba ale włączyło mi się czarnowidztwo.
 
Dokładnie dziewczyny! Nie testujemy za wczesnie! Dobra lekcja.

Martwię się trochę - tyle zachorowań. Pracuje w muzeum jest sporo zwiedzających. Mam taka prace, ze dużo stoję. Często pracuje po 11 godzin, średnio 9. Często nawet nie mam czasu zjesc.... ostatnio jak byłam w pracy od 9 do 20 dopiero obiad jadłam o 18 bo nie było kiedy. Teraz jeszcze ten COVID. Ciąża to nie choroba ale włączyło mi się czarnowidztwo.
Nie ma nic ważniejszego teraz od dobra Twojego i Twojego dziecka, pomyśl co będzie jeśli ktoś faktycznie przyjdzie z koronawirusem do muzeum... Testy, kwarantanna, tyle stresów. Pamiętaj, że to tylko praca 😉
 
reklama
Do góry