reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Nie wiem co powiedzieć, nie chce robić bety. Po ostatniej biochemicznej przejechałam się tylko na tych betach patrząc jaki jest niski przyrost.. Będę czekać, nawet nie wiem kiedy pójść do gin. Ile poczekac do wizyty? Mam jeszcze trzy testy powtórzę pierwszy w niedzielę, nie dociera to do mnie. Nie chce odrazu sie poczuć zbyt pewnie , już wiem że nie jest łatwo na poprzednim doświadczeniu.
Hmmm ja bym zrobiła betę. Wystarczy raz.
Ja to taka jestem, że wybiegam myślami w przyszłość.
Ogólnie nie jestem zwolenniczką robienia bety. I chyba nie będę powtarzać jak zajde w ciążę. Zależy co mi lekarz powie, jak zaleci powtórzyc to oczywiście powtórzę ale sama z siebie nie czuję potrzeby.
2 razy poroniłam. Przy pierwszej ciąży nie robiłam bety, ale mam kartę ciąży, a przy drugim zaraz poleciałam, bo chciałam miec dowód na to, że w ciąży byłam, gdyby coś złego się stało(czułam że coś złego się stanie, poza tym miałam plamienia) i potrzebowałabym do dalszej diagnostyki... Ale moja ginka założyła mi kartę ciąży od razu jak zobaczyła pęcherzyk ciążowy.
Może głupie pytanie. Przyrost bety się robi po 48h, a jak zrobię po 40h to będzie ok? Robiłam pierwszą betę wczoraj o 18, a jutro chcę powtórzyć i przy okazji machnąć tarczyce, morfologię, a to trzeba rano i na czczo. Co myślicie?
[emoji106][emoji106][emoji106]
 
Też pomyślałam o tym, tym bardziej, że @młoda1994 już kilka razy o tym pisała i tak przeliczam wiek i myślę, co Ty tam jeszcze się uczysz[emoji6]
[emoji1787][emoji1787] Za chciało mi się języka niemieckiego uczyć. Zaczęłam w styczniu a skończę 18.12 jeśli nie zaatakuje wymyślony koronaswirus
 
Ja też nie robiłam bo dopóki nie trafiłam na forum nie wiedziałam, że coś takiego jest 🤣 ale nie będę robiła jak będę w ciąży.
Dokładnie, mam 31 lat i połowy rzeczy nie wiedziałam dopóki tu nie trafiłam, czasem to glowa aż puchnie od informacji jakie tu dodajecie, ale dobre takie forum, bo jestem mądrzejsza teraz😁
 
Ja połowę rzeczy się stąd dowiedziałam. Wcześniej nie miałam pojęcia o mutacjach o beta hcg. To dla mnie nowość.

Ja tak samo. Wiele przydatnych rzeczy można tu znaleźć, dzięki temu sama dowiedziałam się o swoich mutacjach, metylach itp. O becie wiedziałam, ale zrobiłam tylko raz żeby potwierdzić i w kolejnej ciazy tez zrobię tylko raz
 
reklama
Dlaczego masz złe przeczucia? Ja osobiscie się nie nastawiam na ten cykl od początku i powiem Ci, że żyje mi się łatwiej😉
Wiem, wiem - ja z natury jestem raczej spokojna, cierpliwa itd. Ale jakoś tak z tyłu głowy mi siedzi, że w tym cyklu nic z tego nie będzie, że może za mało się staramy, nie wiem ... Mówiłam Wam już ostatnio, że forum mnie niestety mocno nakręca 🤦i coraz bardziej myślę, żeby jednak zrobić sobie przerwę. A już na pewno jak się uda :D oszalałabym z tymi betami, porównywaniem przyrostów i objawów 😂
 
Do góry