reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Kurde. Aż boję się naszych badań 😔

No u nas dość szybko zaczęliśmy się badać bo już po pół roku starań. Nie chciałam czekać dłużej bo swoje lata już mamy i właśnie jak by miało wyjść coś nie tak to wolałam rozpocząć leczenie jak najszybciej no i niestety chyba miałam przeczucie co do tego. Na początku, ale to juz na długo przed rozpoczęciem starań u mojego męża wyszło haschimoto, no ale od tamtego czasu pod kontrola. Później już ja poszłam do gin od razu z kompletem badań podstawowych, takich przed ciąża i wyszło ze tez nam trochę za wysokie tsh (3,2 było) no to szczegółowa diagnostyka i tez wyszło haschimoto 🤦🏼‍♀️ Potem endokrynolog, który tez mnie skierował na zrobienie dodatkowych hormonów i wyszła jeszcze hiperprolaktynemia czynnościowa... no ale to już wszystko mam pięknie uregulowane dostinexem a tarczyce euthyroxem także wszystko spadło i pod kontrola. No ale ze nadal nic nie wychodziło to wysłałam na badania męża i wszystko wyszło super oprócz morfologi i fragmentacji 😞 Z tym ze jak poszedł do androloga to ten go uspokoił że nie jest zle i ze w klinice w której robił często po prostu zaniżają wyniki, kazał odczekać 4 miesiące i powtórzyć w innym miejscu... także za miesiąc kolejne badania i zobaczymy co wyjdzie 🙈 w każdym razie mam wrażenie ze same kłody pod nogi 🤦🏼‍♀️
 
PRL to nie problem bo dostanie leki i ja szybko zbije. Ale AMH nie da się obniżyć niestety. Będziesz konsultowała te wyniki z jakimś specjalista?
Tak, jutro poślę do mojego gin, ale osobiście nie przyjmuje, tylko ciężarne, więc jeśli nie zrobi mi usg to prywatnie muszę iść do innego, bo ten prywatnie ma na 5 listopada😱 ale ten drugi gin to w ciąży do niego chodziłam więc wiem że też jest dobrym specjalistom, zobaczymy. A jak to lh do fsh u mojego bo ja tego nie rozumiem jak to obliczyć
 

Załączniki

  • IMG_20200903_192832.jpg
    IMG_20200903_192832.jpg
    134,6 KB · Wyświetleń: 47
Moim zdaniem psychika. 10 dpo to jeszcze test może nie wychwycić raczej na objawy za wcześnie.
Też tak myślę, że to nie możliwe. Ja na serio w życiu bym nie pomyślała, że to ciąża, ale moja bliska przyjaciółka mi zaczęła gadać, że u niej dreszcze i gorączka to były pierwsze objawy[emoji3526] Ona bardzo chce żeby zaszła, bo sama jest w ciąży [emoji3526]
Wydaje mi się, że te mdłości mam przez inofem. Czytałam, że jest dość szkodliwy dla żołądka.
Testu nie będę robić, bo uważam że to za wcześnie, a poza tym dopiero jak się @ spóźni zrobię [emoji3526]
 
Tak, jutro poślę do mojego gin, ale osobiście nie przyjmuje, tylko ciężarne, więc jeśli nie zrobi mi usg to prywatnie muszę iść do innego, bo ten prywatnie ma na 5 listopada[emoji33] ale ten drugi gin to w ciąży do niego chodziłam więc wiem że też jest dobrym specjalistom, zobaczymy. A jak to lh do fsh u mojego bo ja tego nie rozumiem jak to obliczyć
Wiesz co nie wiem czy u mezczynzn się wylicza stosunek lh do fsh[emoji848]
 
Ma ale z apteki jakieś chyba do dupy. A jakie polecasz ?

Ja swojemu daje fertilman plus, ma dobry skład,ale badań nie robiliśmy nasienia. Chyba najlepsze dostępne są profertil bo gdzieś nawet na którymś wątku dziewczyny pisały o poprawie, ale nie macie wyników więc ja bym zaczęła od jakoś zwykłych, może kilku elementach diety? Sok pomidorowy, czarnuszka, grejpfruty 💪
 
reklama
Do góry