reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

a wiesz jakie powinno być endometrium ?? miałam 8,5 chyba ostatnio na badaniu i to było w 2 połowie cyklu
Ja miałam kiedyś jak akurat na wizycie chyba 12 i mówiła że bardzo ładne endometrium to było jakieś 9 dni przed okresem. A ostatnio znowu w 10 DC miałam cienkie chyba 3 i stwierdziła że owu nie będzie a była ale 18 DC 🤷 potwierdzone testami i progesteronem powyżej 20
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy temp 37.5 plus mdłości okropne mogą być objawem ciąży w 10 dniu dpo. Czy raczej jelitówka?
Dziś cały dzień miałam dreszcze w pracy. Zmierzyłam temp 37.5. Zero innych objawów, ale od godziny mam takie mdłości, że mogę tylko leżeć. Mi się wydaje to nie możliwe!! I że może sobie wkręcam. Choć stanu podgorączkowego nie można sobie wkręcić.
 
Mój M dziś mi powiedział, że on jeszcze chce czekać do końca roku z diagnostyką, wierzy że się uda[emoji1745] trochę się wkurzyłam, ale to aby 4 miesiące. Sama nie wiem, może go posłucham. Może to przez to moje spinanie. Niby odpuszczałam te 2 cykle, ale nie idzie....
Mój też tak mówi, zależy ile macie lat i ile się staracie, no i jakie masz parcie. Ja chodzę do kliniki, ale staramy się naturalnie, może się uda [emoji3590]mój partner chce czekać, dlatego nie chodzi ze mną, albo stoi pod drzwiami. Nie pasuje mi to, ale narazie nie udało mi się dojść z nim do porozumienia. On też wierzy ze się uda.
Ja sobie dałam deadline do końca roku. Jak się nie uda to będę się wspomagać.
 
Ciąże łatwo pomylić z inną choroba bo i temp wyższa, mdłości, osłabienie. Zrób test rano, 10dpo może być już coś widać [emoji846]
Dziewczyny powiedzcie czy temp 37.5 plus mdłości okropne mogą być objawem ciąży w 10 dniu dpo. Czy raczej jelitówka?
Dziś cały dzień miałam dreszcze w pracy. Zmierzyłam temp 37.5. Zero innych objawów, ale od godziny mam takie mdłości, że mogę tylko leżeć. Mi się wydaje to nie możliwe!! I że może sobie wkręcam. Choć stanu podgorączkowego nie można sobie wkręcić.
 
Dziewczyny powiedzcie czy temp 37.5 plus mdłości okropne mogą być objawem ciąży w 10 dniu dpo. Czy raczej jelitówka?
Dziś cały dzień miałam dreszcze w pracy. Zmierzyłam temp 37.5. Zero innych objawów, ale od godziny mam takie mdłości, że mogę tylko leżeć. Mi się wydaje to nie możliwe!! I że może sobie wkręcam. Choć stanu podgorączkowego nie można sobie wkręcić.
Po temperaturze coś można stwierdzić jeśli mierzy się ja regularnie.. i utrzymuje się na wysokim poziomie po terminie spodziewanej @. Inaczej nic Ci ona nie powie. Z reszta to i tak tylko „poszlaka”
 
Dziewczyny powiedzcie czy temp 37.5 plus mdłości okropne mogą być objawem ciąży w 10 dniu dpo. Czy raczej jelitówka?
Dziś cały dzień miałam dreszcze w pracy. Zmierzyłam temp 37.5. Zero innych objawów, ale od godziny mam takie mdłości, że mogę tylko leżeć. Mi się wydaje to nie możliwe!! I że może sobie wkręcam. Choć stanu podgorączkowego nie można sobie wkręcić.

Moim zdaniem psychika. 10 dpo to jeszcze test może nie wychwycić raczej na objawy za wcześnie.
 
Mój też tak mówi, zależy ile macie lat i ile się staracie, no i jakie masz parcie. Ja chodzę do kliniki, ale staramy się naturalnie, może się uda [emoji3590]mój partner chce czekać, dlatego nie chodzi ze mną, albo stoi pod drzwiami. Nie pasuje mi to, ale narazie nie udało mi się dojść z nim do porozumienia. On też wierzy ze się uda.
Ja sobie dałam deadline do końca roku. Jak się nie uda to będę się wspomagać.
Ja 28 on 29 lat. 12cs. Po poronieniu w 8 tyg wtedy się udało za 1 razem i aby raz się kochaliśmy w dni płodne bez zabezpieczenia 🤷🤷🤷. On nie ma problemu się badać tylko uważa że jeszcze ten koronawirus itp. i chce jeszcze do końca roku czekac. Potem szukać przyczyny. Poważna rozmowa dziś była, ja się zdenerwowałam itp. ale teraz jak pojechał do pracy to myślę, że może ma rację żeby jeszcze poczekać te 3-4 cykle.
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie czy temp 37.5 plus mdłości okropne mogą być objawem ciąży w 10 dniu dpo. Czy raczej jelitówka?
Dziś cały dzień miałam dreszcze w pracy. Zmierzyłam temp 37.5. Zero innych objawów, ale od godziny mam takie mdłości, że mogę tylko leżeć. Mi się wydaje to nie możliwe!! I że może sobie wkręcam. Choć stanu podgorączkowego nie można sobie wkręcić.
Myśle, że jakaś infekcja. Niby taka infekcja często się zdarza na poczatku. Poczekaj z testem jeszcze, może to dopiero zagnieżdżenie 😛
 
Do góry