reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Mysmy dzisiaj byli w klinice ja pokluta na 3 fiolki na badania krwi M oddal dzielnie nasienie i nawet zadowolony, az zaczęłam się zastanawiać czy czegos tam nie psikaja na rozluznienie🤣 teraz czekac na wyniki. Trzymajcie kciuki laski.
A dla tych dziewczyn co dzisiaj ida na badania trzymam mocno kciuki zeby wszystko ok sie okazalo :) chociaż wiem ze tak bedzie.
My z M 2 lata z czego po miesiącu sie zareczylismy, po roku slub. On po 9 letnim związku ja po 7, ale od razu wiedzieliśmy czemu nam z tamtymi nie wyszlo. Bo czekaliśmy na siebie ♡
Oj sie rozpisalam. Ide sie lyka szampana napic za dobre wyniki. Bo jakos watpie zebym w tym miesiącu byla w dwupaku
 
reklama
Mysmy dzisiaj byli w klinice ja pokluta na 3 fiolki na badania krwi M oddal dzielnie nasienie i nawet zadowolony, az zaczęłam się zastanawiać czy czegos tam nie psikaja na rozluznienie🤣 teraz czekac na wyniki. Trzymajcie kciuki laski.
A dla tych dziewczyn co dzisiaj ida na badania trzymam mocno kciuki zeby wszystko ok sie okazalo :) chociaż wiem ze tak bedzie.
My z M 2 lata z czego po miesiącu sie zareczylismy, po roku slub. On po 9 letnim związku ja po 7, ale od razu wiedzieliśmy czemu nam z tamtymi nie wyszlo. Bo czekaliśmy na siebie ♡
Oj sie rozpisalam. Ide sie lyka szampana napic za dobre wyniki. Bo jakos watpie zebym w tym miesiącu byla w dwupaku
Wow
Podobna sytuacja życiowa do mojej super..
Ale też po rozwodach?

No i oczywiście kciuki za wynik
 
Dostalalam okres.
Wkurzylam sie i mam teraz ochote odpuscic...
Moj partner w tym miesiącu nie wraca do pl wiec pewnie odpuszcze przyszly cykl i monitoring.
Z tego wynika ze dni plodne mialam dokladnie 14 dni temu? czyli 18.08. a kochalismy sie 14,15,16.
Chyba Pani Ginekolog niedostatecznie dokladnie przewidziala owulację... :( załamka
 
Dostalalam okres.
Wkurzylam sie i mam teraz ochote odpuscic...
Moj partner w tym miesiącu nie wraca do pl wiec pewnie odpuszcze przyszly cykl i monitoring.
Z tego wynika ze dni plodne mialam dokladnie 14 dni temu? czyli 18.08. a kochalismy sie 14,15,16.
Chyba Pani Ginekolog niedostatecznie dokladnie przewidziala owulację... :( załamka
Mogło być też tak że nawet jej nie miałaś mimo regularnego cyklu.
 
Mogło być też tak że nawet jej nie miałaś mimo regularnego cyklu.
mialam mialam, bo bralam leki na stymulacje, loetrozol. i wizyte mialam 12.08 i na USG bylo widac duzy pęcherzyk, warunki byly podobno idelane.

ogolnie to nie mam regularnych cyklow PCOS.
moze jajowody nie są drożne. cóż. dowiem sie w przyszlosci.
 
mialam mialam, bo bralam leki na stymulacje, loetrozol. i wizyte mialam 12.08 i na USG bylo widac duzy pęcherzyk, warunki byly podobno idelane.

ogolnie to nie mam regularnych cyklow PCOS.
moze jajowody nie są drożne. cóż. dowiem sie w przyszlosci.
Pęcherzyk był duży wszystko mogło być idealne ale czy masz pewność że na 100% pęcherzyk pękł? Byłaś sprawdzić czy pęcherzyk pękł?
 
Slyszalyscie coś o tym programie ?
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-09-01-17-57-15-414_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-01-17-57-15-414_com.android.chrome.jpg
    310,6 KB · Wyświetleń: 80
reklama
Pęcherzyk był duży wszystko mogło być idealne ale czy masz pewność że na 100% pęcherzyk pękł? Byłaś sprawdzić czy pęcherzyk pękł?
dostalam ovitrelle na pekniecie. ale czy pekl to nie wiem. podejrzewam ze za wczesnie sobie odpuscilismy, bo moglismy do 18.08 probowac i miec czyste sumienie. ale moj M juz chyba nie mial sily xD
 
Do góry