reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

No dobra jestem po wizycie..
Nie wiem już co myśleć. Prawy jajnik z oznakami endometriozy, 2 torbiele czekoladowe... Ale zmalały, tzn, że się wchłaniają. Tak czy tak nadający się do zabiegu 😔
Na lewym przetrwały pęcherzyk z poprzedniego cyklu 26mm oraz piękny wg gina dominujący w tym cyklu 18mm pęcherzyk, z którego coś może być, ale endometrium 5,1mm,wiec zbyt małe póki co aby się ewentualny cud jakim będzie zarodek zagnieździł... Mam receptę na pregnyl oraz ovitrelle awaryjnie gdyby pregnylu nie było, bo podobno ciężko go dostać. Mam zgłosić się w piątek na kontrolę, gin ma ocenić endometrium, jeśli pęcherzyk sam nie pęknie, to dać zastrzyk 🙄
Kto miał podobne rewelacje - każda sugestia jest dla mnie ważna 🙏
 
reklama
Fajnie, że masz takie labo. U mnie przez koronę wszystkie labo max do 12 a przy szpitalu to się prosić trzecia żeby przyjęli 🙄
Ja mam jedno bliżej, ale tam muszę czekać na wynik 2h, a tam gdzie jadę dalej wszystko przez neta więc spoko i po godzinie, dwóch juz wynik także naprawdę fajne labo za priga i betę zapłaciłam 47 zł.
 
No wlasnie sprawdziłam spis treści, rzeczywiście źle myślałam. I co zadowolona z Książki?

Napisałam wcześniej, że mi osobiście nic nie wniósł, ja mam dużo e-booków zywieniowych i ogólnie się tym interesuje, układam diety sobie sama i kupiłam go z ciekawości. Ale jeśli Chcesz od czegoś zacząć to myślę, że spoko opcja 😉
 
No dobra jestem po wizycie..
Nie wiem już co myśleć. Prawy jajnik z oznakami endometriozy, 2 torbiele czekoladowe... Ale zmalały, tzn, że się wchłaniają. Tak czy tak nadający się do zabiegu 😔
Na lewym przetrwały pęcherzyk z poprzedniego cyklu 26mm oraz piękny wg gina dominujący w tym cyklu 18mm pęcherzyk, z którego coś może być, ale endometrium 5,1mm,wiec zbyt małe póki co aby się ewentualny cud jakim będzie zarodek zagnieździł... Mam receptę na pregnyl oraz ovitrelle awaryjnie gdyby pregnylu nie było, bo podobno ciężko go dostać. Mam zgłosić się w piątek na kontrolę, gin ma ocenić endometrium, jeśli pęcherzyk sam nie pęknie, to dać zastrzyk 🙄
Kto miał podobne rewelacje - każda sugestia jest dla mnie ważna 🙏
Zamów w aptece to ci sprowadza Pregnyl na drugi dzień. Czasem nie pękają po otrivelle a po pregnylu tak.
A skąd ci się wzięły te torbiele? I to nie są takie czynnosciowe?
 
reklama
Do góry