reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Znalazłam w internecie i może Wam się przyda na Święta... Z przymrużeniem oka oczywiście taki żart!
Miłego dnia, Dziewczyny. :)
 

Załączniki

  • 1606916839_by_GreenRanger_500.jpg
    1606916839_by_GreenRanger_500.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 75
U mnie 5dpo , objawów żadnych aż dziwne bo w poprzednim cyklu miałam wszystkie na ciążę od owulacji 🤣 Będę robić paznokcie 💅 na święta bo w tym tygodniu mamy wigilijke w pracy. Sama sobie przedłużam i robię hybrydy. Musiałam się nauczyć jak nigdzie mi bezbarwnych nie chcieli robić a w pracy tylko takie mogłam mieć bo pracuje z żywnością. Teoretycznie żadnych nie można ale bezbarwne nie rzucają się w oczy :-D A tylko wtedy mi się nie łamią jak mam hybrydy. Tak to wiecznie mam krótkie bo połamane.
 
U mnie 5dpo , objawów żadnych aż dziwne bo w poprzednim cyklu miałam wszystkie na ciążę od owulacji 🤣 Będę robić paznokcie 💅 na święta bo w tym tygodniu mamy wigilijke w pracy. Sama sobie przedłużam i robię hybrydy. Musiałam się nauczyć jak nigdzie mi bezbarwnych nie chcieli robić a w pracy tylko takie mogłam mieć bo pracuje z żywnością. Teoretycznie żadnych nie można ale bezbarwne nie rzucają się w oczy :-D A tylko wtedy mi się nie łamią jak mam hybrydy. Tak to wiecznie mam krótkie bo połamane.
Witaj w klubie ze słabymi paznokciami. Pracuje w biurze nie ma co wpływać na słaba jakość a jednak . Hybrydy tez robię sama ale od świeta jeszcze bardziej osłabiają.
 
Hej czy u Was apka OF tez nie działa? Zaktualizowalam system iOS wczoraj i dziś apka padła a nie widzę dostępnej aktualizacji do aplikacji. Też tak macie? 🤔
 
reklama
Do góry