reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Czekanie wykańcza.
Tym bardziej że ja okres zawsze jak w zegarku a w tym miesiącu nawet bym nie pomyślała o ciąży
Ciąża przychodzi w momentach, których się nie spodziewamy! Po tylu przygodach podejrzewam, że ciężko jest uwierzyć, że mogłoby się udać. :( Jednak myślisz, że pewnie się nie udało, ale z drugiej strony myślisz, że może jednak, a jak mówisz, że czekanie wykańcza to beta Ci wyjaśni sytuację. :*
 
reklama
Ciąża przychodzi w momentach, których się nie spodziewamy! Po tylu przygodach podejrzewam, że ciężko jest uwierzyć, że mogłoby się udać. :( Jednak myślisz, że pewnie się nie udało, ale z drugiej strony myślisz, że może jednak, a jak mówisz, że czekanie wykańcza to beta Ci wyjaśni sytuację. :*
No ja teraz jak czekam na zabieg to się obawiam wpadki, bo stosunek przerywany nam został. 😄😄😄
Ale by było
 
Ciąża przychodzi w momentach, których się nie spodziewamy! Po tylu przygodach podejrzewam, że ciężko jest uwierzyć, że mogłoby się udać. :( Jednak myślisz, że pewnie się nie udało, ale z drugiej strony myślisz, że może jednak, a jak mówisz, że czekanie wykańcza to beta Ci wyjaśni sytuację. :*
No jest dokładnie tak jak mówisz.
Niby bym poszła bo jestem ciekawa ale z drugiej strony boję się że będzie negatyw
 
No jest dokładnie tak jak mówisz.
Niby bym poszła bo jestem ciekawa ale z drugiej strony boję się że będzie negatyw

Rozczarowanie i żal będą tak czy siak - czy to na negatywną betę, czy jak dostaniesz w końcu okresu. Więc ja bym wolała jednak już wcześniej wiedzieć na czym stoję, nawet gdybym się miała rozczarować. A nuż będzie dobrze 👍
 
reklama
Do góry