reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Acha, bo właśnie w tamtym cyklu odczuwałam bóle ( kucie jajnika takie porządne) a teraz po pozytywnym teście od owu tylko mnie codziennie tak ćmi. Jak siedzę to czuje tak jakby te ćmienie aż w pachwinach. No ale też prawda każdy cykl nie będzie wyglądał tak samo. Dzięki dziewczyny [emoji8][emoji178]

Nie ma za co. Jakbyś chciała to ten tydzień po owu możesz sobie proga zbadać, żeby potwierdzić jeśli masz obawy. Ja mimo monitoringu robiłam [emoji2356][emoji16] ale nie miałam zaufania do ówczesnej gin.
 
Już wiem skąd brak u mnie ochoty na zbliżenia i brak libido. Mam już część badań. Testosteron 0,19, TSH 0,58, glukoza na czczo 92, po 60min. 88 a po 2h 69. Mam za niski testosteron [emoji20]
Wiesz co zbadaj sobie jeszcze krzywą insulinową. Masz za niski cukier po 2h. U mnie było tak samo i okazało się, że mam za duży wyrzut insuliny i ona tak bardzo obniża glukozę.
 
No kur#a
Screenshot_20201119_174107_com.android.chrome.jpeg
 
Dziewczyny ja dziś i jutro będę trochę nie ogarniać bo piekę torta i szykuje urodziny dla małego, ale podczytuje was cały czas[emoji173]
@Ancka piękne kreseczki[emoji7] dużo tych zarazków poprosimy, co by każda z nas na święta miała piękny prezent[emoji3059]
Ja dziś macałam przyjaciółki brzuszek mam nadzieję, że się przyklei [emoji23][emoji28]
 
reklama
Do góry