reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Mthfr wskazuję na to, że organizm średnio wchłania zwykly kwas foliowy. Najlepiej byłoby jeszcze oznaczyć poziom kwasu i homocysteine oraz Wit b12.
Polecam już teraz brać metylowany kwas foliowy i Wit b12 to na pewno też nie zaszkodzi.
Co do pai to wskazuje na problemy z krzepliwoscia krwi, jesteś po poronieniu więc zapewne zapobiegawczo acard 150 i potem po teście heparyna.

Czyli dobrze napisalam :)
 
Co do tej kawy z mlekiem - tak samo mam problemy jelitowe czy dam mleko z laktozą, bez, chude, a nawet mleko kokosowe (nie smakowało i i tak pogonilo 🙈). Także ewidentnie mam problem po prostu z kawą. 🤔 Marka też znaczenia nie ma. 🤷
Ciekawe czy z tą macą jest tak, że może wpływać, czyli u 99 np nic, a u 1 coś tam. I właściwie jak może wpływać. Co by się działo. 🤔
Dopiero co się żaliłam, że nic nie chce moj łykać, a wczoraj wieczorem powiedział, że w sumie spoko, może łykać, jak mnie to uspokoi. 🙈🤣 On to się tak stawia chyba dla zasady i z przekory. 🙈
 
"No nie polecam " [emoji28][emoji1787][emoji16]
Mnie mleko ogólnie też nie rusza, ale kawy z mlekiem nie mogłam i faktycznie pomogła zmiana na bezlaktozowe [emoji846]
Ja to muszę mieć kawkę z ekspresu - rozpuszczalnej nie lubię, w sypanej wkurzają mnie fusy... Ale jestem z siebie dumna, bo jeszcze rok temu piłam co najmniej 2 mocne kawy i co najmniej 2 monstery dziennie, a zdarzało się i 6 kaw + energetyk, obecnie tylko rano, bo bez tego nie wstanę i czasami u przyjaciółki lub mamy drugą [emoji16] ale dało mi do myślenia jak postanowiłam nie przyjmować kofeiny i po 2 dniach zaczęłam się czuć jak narkoman na głodzie - nie mogłam sobie znaleźć miejsca, dostałam drgawek, pociłam się... No nie polecam
 
U mnie od zawsze z ekspresu to latte z mocnym spienionym mlekiem i posłodzona. Lub rozpuszczalna mleko plus cukier. Mocnej siekiery w życiu bym nie wypiła[emoji15][emoji1787]
U mnie z łyżeczką cukru, czarna jak moja dusza 😁😁😁😈 z mlekiem to nie kawa, a kakao 😜 a najlepiej cafe americana Włoska 😁😋😋 lub espresso ❤️
 
reklama
Do góry