reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny, które biorą mace albo ich partnerzy mam pytanie: po jakim czasie zauważyliście wzrost libido? Stosunek też się wydłużył dzięki niemu?
 
reklama
Do kibla nie lata [emoji2368][emoji28] ale łatwo jest zostawić gdzieś opakowanie na wierzchu.m
Mój mąż też nie wie że tobie testy owu bo "wspólnie" stwierdziliśmy że na spokojnie, jak będzie to będzie... Ale wiadomo ja jak to baba tak nie umiem więc robię te testy z ciekawości. Robię gdy go nie ma w domu, a testy umiejętnie wyrzucam do kosza tak by nie było widać.
Jak tam Wasze poranki? U mnie nie najlepiej jak widać [emoji85][emoji16] no cóż, wizytę u endo już przeniosłam na za tydzień i czekam do jutra czy @ się zjawi, jak nie to znowu zatestuje...ale już sama nie wiem, dziewczynom zazwyczaj wychodzi już jakiś cień cienia przed terminem @ [emoji17]
Dziewczyny czy to może być fałszywy alarm, czytaj: kreska testowa? Test o czułości 20.Zobacz załącznik 1202467
Pieeeeekne [emoji7]
Dziewczyny nie wierzę, zrobiłam test o czułości 10ml z drugiego moczu i jest!!!! Jest kreska po chwili się pokazała. Dalej nie mogę w to uwierzyć.Zobacz załącznik 1202505
Tu już całkiem 100% pewności [emoji7] mega się cieszę razem z Tobą, super gratulacje [emoji7]
Szanse zawsze są. Nikt Ci tutaj kochana nie napisze na ile procent mogłaś zajść w ciążę.
Ja np. Zaszlam w ciążę w 1 dzień miesiączki i urodziłam córkę. Bardzo rzadko się to zdarza, minimalny procent, a wręcz prawie wcale, że można zajść w trakcie miesiączki w ciążę. Zawsze są szanse
Kurczę serio? Podczas okresu seks ? Ja jakoś sobie nawet tego wyobrazić nie mogę, sama do siebie mam wtedy jakis taki "wstret" i nie wyobrażam sobie stosunku podczas krwawienia. Zresztą mój tam samo na szczęście. Tymbardzieje pierwszego dnia gdzie u mnie jest to najobfitszy dzień. Ale kto co lubi i jak uważa [emoji854]
Dziewczyny, które biorą mace albo ich partnerzy mam pytanie: po jakim czasie zauważyliście wzrost libido? Stosunek też się wydłużył dzięki niemu?
My nie bierzemy i mój mąż akurat nie musi brać jeśli chodzi o jego libido to bardzo chętnie bym od niego trochę pożyczyła. Tak samo jeśli chodzi o długość stosunku, Boże on jak się uprze to może i godzinę [emoji85] dla mnie te 15 max 20 minut to zdecydowanie wystarczy zwłaszcza jeśli ja szybciej skończę a czasami jak mam dobry dzień to potrafi szybko to wtedy nawet 5 min seksow mi wystarczy [emoji1787]

Dobra laski nadrobilam was. Malego zawiozlamł do babci, odbiorę go dopiero w niedzielę. Niestety nasza opiekunka ma problemy że zdrowiem a babcia na szczęście ma urlop więc musieliśmy sprzedać małego. Już za nim tęsknię ale z drugiej strony niby pod koniec tygodnia ma się zacząć u mnie okres płodny wg aplikacji oczywiście więc będziemy działać bez spiny [emoji846]
Mam nadzieję że nie będziecie dzisiaj tak dużo produkować bo nie będę miała pewnie czasu was czytać, dopiero rano. Miłego dnia wam życzę, a ja kończę pić kawę i do pracy.

Ah jeszcze wrzucę wam zdjęcie moich wynikiow hormonów. Co o tym myślicie? Chyba jest ok co nie ?
Screenshot_20201117-123837_Chrome.jpeg
Screenshot_20201117-123825_Chrome.jpeg
 
Dziewczyny, które biorą mace albo ich partnerzy mam pytanie: po jakim czasie zauważyliście wzrost libido? Stosunek też się wydłużył dzięki niemu?
Mój bierze od niecałego miesiąca no i poprawa jest tak mi się wydaje. Już od dłuższego czasu kochaliśmy się góra dwa razy pod rząd a ostatnio trzy razy i przy wszystkich trzech mąż dość szybko doszedł i nasienia mam wrażenie że było dużo więcej i ogólnie jakby był mniej senny i zmęczony:p
 
Mój mąż też nie wie że tobie testy owu bo "wspólnie" stwierdziliśmy że na spokojnie, jak będzie to będzie... Ale wiadomo ja jak to baba tak nie umiem więc robię te testy z ciekawości. Robię gdy go nie ma w domu, a testy umiejętnie wyrzucam do kosza tak by nie było widać. Pieeeeekne [emoji7]Tu już całkiem 100% pewności [emoji7] mega się cieszę razem z Tobą, super gratulacje [emoji7]Kurczę serio? Podczas okresu seks ? Ja jakoś sobie nawet tego wyobrazić nie mogę, sama do siebie mam wtedy jakis taki "wstret" i nie wyobrażam sobie stosunku podczas krwawienia. Zresztą mój tam samo na szczęście. Tymbardzieje pierwszego dnia gdzie u mnie jest to najobfitszy dzień. Ale kto co lubi i jak uważa [emoji854]My nie bierzemy i mój mąż akurat nie musi brać jeśli chodzi o jego libido to bardzo chętnie bym od niego trochę pożyczyła. Tak samo jeśli chodzi o długość stosunku, Boże on jak się uprze to może i godzinę [emoji85] dla mnie te 15 max 20 minut to zdecydowanie wystarczy zwłaszcza jeśli ja szybciej skończę a czasami jak mam dobry dzień to potrafi szybko to wtedy nawet 5 min seksow mi wystarczy [emoji1787]

Dobra laski nadrobilam was. Malego zawiozlamł do babci, odbiorę go dopiero w niedzielę. Niestety nasza opiekunka ma problemy że zdrowiem a babcia na szczęście ma urlop więc musieliśmy sprzedać małego. Już za nim tęsknię ale z drugiej strony niby pod koniec tygodnia ma się zacząć u mnie okres płodny wg aplikacji oczywiście więc będziemy działać bez spiny [emoji846]
Mam nadzieję że nie będziecie dzisiaj tak dużo produkować bo nie będę miała pewnie czasu was czytać, dopiero rano. Miłego dnia wam życzę, a ja kończę pić kawę i do pracy.

Ah jeszcze wrzucę wam zdjęcie moich wynikiow hormonów. Co o tym myślicie? Chyba jest ok co nie ?Zobacz załącznik 1202608Zobacz załącznik 1202609
Ja mam to samo mój mąż też jest niezmordowany i jak zacznie to może godzinę i więcej, mi też wystarcza max 20 minut 🤷‍♀️😅 a te hormony robiłaś mniej więcej między 3 a 5 dniem cyklu?
 
Hej Dziewczyny. Jesteście specjalistkami, więc proszę o konsultacje [emoji2]
Dziś mam 9dc. Cykle zazwyczaj 30-31 dni, więc owulacja powinna być mniej więcej za tydzień. Przedwczoraj temperatura 36,38 wczoraj 36,39 a dziś już 36,68 (mierzone w pochwie i tej samej porze, przed wstaniem z lozka). Dodatkowo kłuje mnie jajnik. Zrobiłam test owulacyjny. Czy skok temperatury oznacza, że owu już była (np wczoraj wieczorem) czy może być dziś? Dziwi mnie owulacja na tak wczesnym etapie cyklu. Oczywiście wieczorem powtórzę test, ale proszę o podzielenie się Waszymi doświadczeniami [emoji3526]

Może owu Ci się przesunęła [emoji6]
 
reklama
Do góry