reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Rzeczywisvie przy staraniach robią się dziwne rzeczy z cyklem.
Poza tym, nadal nie wiem czy to biochemiczna, poronienie czy hormony, dlatego też nie wiem jak się odnosić do tego okresu.
Jak miałam 6 dni przez ostatnie 3 lata, tak teraz 4 dni okresu. Dzisiaj jest 4 dzień, a ja tylko plamie..
A co do testowania, to najwcześniej 1 grudnia według ovufriend, a według mój kalendarzyk, dopiero 5 grudnia.
 
Cześć dziewczyny! Jak nastroje dzisiaj? Ktoś testuje? Który dc? U mnie dzisiaj 23dc, zasypiam na siedząco w pracy.. 😪
Cześć 😁u mnie dzisiaj 22dc. 17/18 listopad ma przyjść @.. ale ten cykl uważam za stracony, nie przywiązywałam uwagi do testu, owu, seks był jak była ochota wiec się nie nastawiam.. wczoraj miał ciut gorszy dzień. W przyszłym cyklu zamierzam sie wybrać na badanie proga ? W którym dc najlepiej zrobić badanie ? Pewnie było to już pisane, ale niestety nie mam tyle czasu żeby być na bieżąco 😁
 
Mój stary jak miał covid to spał całą noc, cały dzień i cała noc. Nie umiał wstać przez ból pleców, jakby go połamali.
Ale równie dobrze mogłaś źle spać i się wszystko skumolowalo
 
Twoja 2 faza trwa 19 dni? 😳 Miałaś monitoring, że wiesz o owulacji?
Według testów owulacyjnych, wyszło na to że owulacja właśnie wtedy mniej więcej była, a jeżeli chodzi o drugą fazę, to według kalendarzyka wlansie za tyle powinnam dostać miesiączkę, i zwykle właśnie tak dostaje jak on pokazuje, chyba że w tym cyklu cos się zmieniło.
 
Według testów owulacyjnych, wyszło na to że owulacja właśnie wtedy mniej więcej była, a jeżeli chodzi o drugą fazę, to według kalendarzyka wlansie za tyle powinnam dostać miesiączkę, i zwykle właśnie tak dostaje jak on pokazuje, chyba że w tym cyklu cos się zmieniło.
Czyli 2 kreska była ciemniejsza od testowej? I pamiętać trzeba, że testy owu tylko zapowiadają, że owu może być 🤷‍♀️. Jeśli przesunęła Ci się owu to i okres powinien. Ciężko mi napisać coś więcej bo bardzo mało danych mam 😅 a temp mierzysz?
 
Testy owulacyjne nie dają 100% pewności, że doszło do owulacji.
Ja tutaj dziewczyny Podczytuje i trochę już wiem dzięki nim.
Jedna napisała, że potwierdzenie owulacji czy się odbyła jest ciąża [emoji6]
Według testów owulacyjnych, wyszło na to że owulacja właśnie wtedy mniej więcej była, a jeżeli chodzi o drugą fazę, to według kalendarzyka wlansie za tyle powinnam dostać miesiączkę, i zwykle właśnie tak dostaje jak on pokazuje, chyba że w tym cyklu cos się zmieniło.
 
reklama
Ty chyba to pisałaś, co nie?
Bo tekst zapamiętałam, ale osoby już nie bardzo, choć mam pamięć fotograficzna
Czyli 2 kreska była ciemniejsza od testowej? I pamiętać trzeba, że testy owu tylko zapowiadają, że owu może być [emoji2368]. Jeśli przesunęła Ci się owu to i okres powinien. Ciężko mi napisać coś więcej bo bardzo mało danych mam [emoji28] a temp mierzysz?
 
Do góry