reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi po ilu cyklach starań zaczęłyscie chodzić na monitoring cyklu, samemu robić testy owulacyjny i kontrolować sytuację?
Zastanawiam się od kiedy powinien się zacząć człowiek martwić i sprawdzać dokładniej sytuację a do kiedy dać sobie na wstrzymanie 😊
 
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi po ilu cyklach starań zaczęłyscie chodzić na monitoring cyklu, samemu robić testy owulacyjny i kontrolować sytuację?
Zastanawiam się od kiedy powinien się zacząć człowiek martwić i sprawdzać dokładniej sytuację a do kiedy dać sobie na wstrzymanie 😊
Hej 😊 ja zaczęłam się bawić w testy owulacyjne już w drugim cyklu bo podejrzewałam, że mój kalendarzyk źle ją podaje i miałam rację, owulację mam wcześniej wskazywał na to śluz i kłucie w jajnikach, na monitoring zacznę chodzić już od nowego roku czyli po 6 cyklach starań, teraz jestem w czwartym cyklu. Być może to dla niektórych lekarzy za wcześnie, ale wychodzę z założenia że jak zostawiam u nich grubą kasę to wymagam 😏 a pozatym mam parę chorób, które mogą utrudniać mi zajście w ciąże, więc wolę to sprawdzić już po 6 nieudanych cyklach 😉
 
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi po ilu cyklach starań zaczęłyscie chodzić na monitoring cyklu, samemu robić testy owulacyjny i kontrolować sytuację?
Zastanawiam się od kiedy powinien się zacząć człowiek martwić i sprawdzać dokładniej sytuację a do kiedy dać sobie na wstrzymanie [emoji4]
Ja zaczęłam mierzyć temp kilka miesiecy przed staraniami żeby rozeznać się w sytuacji i poznać trochę ta swoją temp. Testy owu zaczęłam robić dopiero w tym cyklu czyli w 4 cyklu starań. I narazie nic więcej nie będę robić. To mi wystarcza. Staram się jeszcze krótko i myślę, że dopiero po roku zacznę się martwić i coś wiecej robić [emoji6] A dzięki mierzeniu temp i testach owu dowiedziałam się, ze owulacje mam kilka dni później niż wyliczal mi to kalendarzyk.
 
Hej dziewczyny! Powiedzcie mi po ilu cyklach starań zaczęłyscie chodzić na monitoring cyklu, samemu robić testy owulacyjny i kontrolować sytuację?
Zastanawiam się od kiedy powinien się zacząć człowiek martwić i sprawdzać dokładniej sytuację a do kiedy dać sobie na wstrzymanie [emoji4]

Mi gin zaproponował monitoring w 2cs, żeby sprawdzić czy wszystko działa, testy również robię od 2cs, ale to dlatego, ze nie wiedziałam kiedy mam owu a dziewczyny polecały [emoji39]
 
reklama
Do góry