reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A mozesz wyslac zdjecie kartonika, bo szukam w necie tego ananasa i nie moge znalezc :)
Pomocy! [emoji30] Czy ja mogę rozpuścić ten monokoncentrat z ananasa w wodzie? Nie dam rady połknąć tych kapsułek [emoji30][emoji30] Czy z racji tego że to monokoncentrat to mi zrobi krzywdę bo jest mocno stężony? HELP! Zobacz załącznik 1198280
 
reklama
Kurczę w tym kalendarzu chińskim faktycznie przy pierwszym dziecku mi się sprawdza :-) :) teraz przez następne cykle wróży dziewczynkę choć mi szczerze marzy się drugi chlopak. :-p Póki co biorę grzecznie Duphaston (trzeci dzień) i czekam na okres. Mam pytanie do dziewczyn które stosowały Dupka w którym dniu stosowania dostalyscie miesiączki?
Jestem bardzo podekscytowana bo nasze rodzinne plany się pozmienialy i mój luby już jutro wraca do Warszawy z Holandii :-D i zostaje już z nami. Takze starania rozpoczniemy pełną parą hihi. O pierwszej ciąży dowiedziałam się z testu w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia fajnie byłoby dostać od Mikołaja drugi taki prezent ale wiem że to raczej nie możliwe. Przed nami jeszcze długa droga. Zobaczymy jak długa.
Ja dostawałam przeważnie w ciągu 3 dni po tym, jak skończyłam brać.
Co do chińskiego kalendarzyka to mi się sprawdziło. A wystarczyłoby, że dzień wcześniej i już wychodziłaby dziewczynka, więc dobrze ze dokładnie wiedziałam, kiedy była owulacja 😅
Mnie osobiście bardzo ciekawią te wróżby z obrączką, bo sprawdziły się u wszystkich, których znam. Dobrym przykładem jest mama mojej koleżanki. Cały czas wychodziła jej 4 dzieci. A ona ze nie, ma 3 o to wystarczy. A tu cyk jednak jest 4 i to z różnica 12 lat między najmłodszą 😉
 
A mozesz wyslac zdjecie kartonika, bo szukam w necie tego ananasa i nie moge znalezc :)
Proszę 😊
IMG_20201107_184849.jpg
 
Przepraszam ze pisze ale mam pytanie do was. Czy robilyscie badanie nasienia partnera i ile kosztuja?
Bo my juz rok sie staramy i nie wychodzi.
Mam nadzieje ze nikogo nie zdenerwowalam tym ze pisze tu na forum ale po prostu potrzebuje rady.
 
reklama
O niee... Dzwoniłaś do gina?
Nie mam do kogo. Po za tym do północy nie mogę wyjść. Wzięłam większą dawkę dhupastonu. 2 tabletki tak jak w szpitalu dostałam. Ale mówię wam, mam dość. W pierwszej ciąży bez takich plamien leżałam w szpitalu tydzień. Dostawałam kroplowki. A teraz mają w dupie wszystko
 
Do góry