reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Moja mama jak była ze mną w ciąży, dowiedziała się w 21 tygodniu. Poszła do lekarza na normalne usg, a tu zonk.
Moja mama była bardzo szczupła i mówi, że normalnie w spodnie się zapinała, a ruchów nie czuła, bo myślała, że to jelita xD
Jedna kolezanka dowiedziala sie o ciazy w 6 msc. Jak twierdzi miala okres a ze byla przy sobie to nawet nie zdawala sobie sprawy z tego, ze moze byc w ciazy [emoji2368]
 
Gratuluje ☺Jakieś objawy długo sie starasz ?;) jeZeli pisalas wcześniej to przepraszam ze nie zapamiętałam 🤗
Teraz przechodzę covid więc objawy zagłuszone, ale mdłości od wczoraj, wrażliwe sutki, jestem po elektrokonizacji szyjki macicy i to mój 2 CS, bez testów owu. Dodam, że śluzu płodnego na zewnątrz wcale nie było i seks co 2 dzień a dwa dni przed owu codziennie. Jeszcze brak jednego jajowodu 😍
 
Ale masz szczęście!
Nudnej ciąży Ci życzę [emoji3590]
I przedewszystkim spokojnej
Teraz przechodzę covid więc objawy zagłuszone, ale mdłości od wczoraj, wrażliwe sutki, jestem po elektrokonizacji szyjki macicy i to mój 2 CS, bez testów owu. Dodam, że śluzu płodnego na zewnątrz wcale nie było i seks co 2 dzień a dwa dni przed owu codziennie. Jeszcze brak jednego jajowodu [emoji7]
 
reklama
Do góry