reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja tutaj kiedyś też wrzuciłam testy ciążowe dodatnie i dostalam pocisk... Ja Wam życzę jak najlepiej ale macie bardzo złe podejście do tego wszystkiego. Dużo dziewczyn wypowiadało się o wątku staraczkowym i są same negatywy.
Bo Ty wlazłaś z tak zwanego buta 😏 ani cześć ani nic, tylko roześmiana ze 3 miesiące nie masz okresu i test ciążowy wyszedł Ci pozytywny 🤦‍♀️
 
reklama
Ja tutaj kiedyś też wrzuciłam testy ciążowe dodatnie i dostalam pocisk... Ja Wam życzę jak najlepiej ale macie bardzo złe podejście do tego wszystkiego. Dużo dziewczyn wypowiadało się o wątku staraczkowym i są same negatywy.

Jezu nie mam siły. To nie wchodzić, nie czytać. Proste. Jak mi się nie podoba gdzieś to nie biorę w tym udziału. Czytałam na innych wątkach dużo gorsze sytuacje, nawet wyzwiska, a jakoś się o tym nie piszczy nigdzie [emoji2368] podoba mi się na listopadowych póki co to tam jestem i się udzielam, mam nadzieje, ze przyjdzie mi testować i będę mogła się tam podzielić wynikiem, ale jak przestanie być miło to po prostu opuszczę grono. Tak to już bywa z forami i grupami dyskusyjnymi, ze zbiór ludzi jest duży i rożny. Nie każdemu podejdzie czyjeś poczucie humoru, podejście, sposób wypowiedzi. Nikt tu nikomu nigdy zle nie życzył i wszyscy się w staraniach wspierają.
 
I vice versa [emoji6] nawet jak różnią nas podejścia do sprawy, to na szczęście jeszcze nikt mi nie pojechał za moje ani nie obraził się, jak wyraziłam swoją, odmienna opinie [emoji6]
Ja wertuje swoje posty i szukam gdzie i jak, kogo obraziłam, gdzie pisałam nieprzyjemnie, albo jak jadę po dziewczynach, które tu piszą. 🧐🧐
 
No ja tak myślę zaczoc testować od 10dc. Z reguły mam cykle 28/30. Choć teraz cykl mi brykną na 35. Myślę że od tego dnia mogę spokojnie zacząć i będę obserwować co się dzieje

Ja miewam podobnie cykle ok. 29 dni i pierwszy raz zaczęłam testować już od 8dc, ale teraz będę od 10dc. I ostatni cykl tez mi się wydłużył do 36 dni [emoji23] jesteś moja bliźniaczka [emoji16][emoji16]
 
Myślę że na początek od 10dc będzie idealnie, później im bliżej owu możesz robić dwa razy dziennie, tylko pamiętaj nie z porannego moczu 😉
Dzięki, tak kilkanaście postów temu dziewczyny mi właśnie pisały mniej więcej jak to powinno się robić. Wrócę sobie do tych wpisów i sobie zanotuje co i jak. 😉
A w sumie mam takie pytanie naprzód 😁
Przyjmijmy ze będę miała już pozytywny test owu. to starania też odbyć w ten dzień? Czy lepiej na drugi od testu pozytywnego. Przytulanki będą oczywiście i wcześniej nie to żeby tylko wtedy gdy test będzie pozytywny ale czy postarać się bardziej w ten dzień? Mam nadzieję że zrozumiale napisałam 😅
 
Dzięki, tak kilkanaście postów temu dziewczyny mi właśnie pisały mniej więcej jak to powinno się robić. Wrócę sobie do tych wpisów i sobie zanotuje co i jak. 😉
A w sumie mam takie pytanie naprzód 😁
Przyjmijmy ze będę miała już pozytywny test owu. to starania też odbyć w ten dzień? Czy lepiej na drugi od testu pozytywnego. Przytulanki będą oczywiście i wcześniej nie to żeby tylko wtedy gdy test będzie pozytywny ale czy postarać się bardziej w ten dzień? Mam nadzieję że zrozumiale napisałam 😅
A co szkodzi w ten dzień i w następny i w następny 😁😁
 
reklama
Nie wertuj, po prostu odpuść. To już do niczego nie prowadzi [emoji6] się dziwisz ze Ci temperatura nie spada [emoji16][emoji16][emoji3590]
Ee może być 😂 trochę ciśnieniowych momentów miałam w tym cyklu 🤣 jak jutro nie skoczy to chyba pójdę na jakieś forum narodowców, żeby mi skoczyła temp wyżej 🤣
 
Do góry