reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
To Wy 2 tak naskakujecie. Myślisz, że się ciebie boję? Kim ty do cholerny jasnej jesteś, żeby pisać takie teksty w moja stronę?
Śmiech na sali xD
Po co w ogóle tu wracałaś?! Nie wyprowadzaj mnie z równowagi bo mnie zaraz coś strzeli i popłynę z Tobą jak młoda. Musisz każdego cierpliwość wystawiać? Masz jakiś fun z tego? Nudzi Ci się? Czy o CO ci chodzi?
 
To Wy 2 tak naskakujecie. Myślisz, że się ciebie boję? Kim ty do cholerny jasnej jesteś, żeby pisać takie teksty w moja stronę?
Śmiech na sali xD
Pokaż mi kiedy na Ciebie naskakiwalam. Chętnie zobaczę. A czy masz się mnie bać? Dziewczyno Ty masz cholerny problem ze sobą. A kim Ty jesteś ze by mi pisać" na UJ się odzywałaś?" moje pytanie było odpowiedzią na Twoje durne pytanie.
 
reklama
Do góry