reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Tam po prostu się zachodzi 😅 moja babcia zawsze mówi, że kiedyś po prostu było się w ciąży I tyle. A my? Analizujemy, szukamy, martwimy się, nawet jak już zajdziemy, to zaraz szukamy, że biochemiczna objawy itd itd 🤷‍♀️ głowa 💁‍♀️ to jest podstawa do zmiany 😌
Co do diet. Każdy robi co lubi 🤷‍♀️ ja diet nienawidzę, w 90% gotuję sama bo lubię. Ale jeśli mam ochotę na tłustego burgera, bądź pizze, albo chrupki to jem 🤷‍♀️ bo nie sądzę, żeby miało to wpływ na przyszłe moje dziecko 🤦‍♀️😎
I tu się mylisz... Jest taka dziedzina nauki, nazywa się epigenetyka i ostatnie badania dowodzą, że to co spożywa ciężarna kobieta ma decydujący wpływ na to, na jakie choroby w przyszlosci zachoruje jej dziecko. Można sobie poszukać i sprawdzić. Ale tak jak napisałaś, każdy robi co lubi.

P.S. Pisząc dieta mam na myśli zdrowy sposób odżywiania, a nie odchudzanie i wyrzeczenia 😉

Spokojnego wieczoru wszystkim!
 
reklama
I tu się mylisz... Jest taka dziedzina nauki, nazywa się epigenetyka i ostatnie badania dowodzą, że to co spożywa ciężarna kobieta ma decydujący wpływ na to, na jakie choroby w przyszlosci zachoruje jej dziecko. Można sobie poszukać i sprawdzić. Ale tak jak napisałaś, każdy robi co lubi.

P.S. Pisząc dieta mam na myśli zdrowy sposób odżywiania, a nie odchudzanie i wyrzeczenia 😉

Spokojnego wieczoru wszystkim!
Ok... Moja wiedza po studiach o genetyce jest inna, ale wiadomo, nauka idzie do przodu. Póki co niech każda z Nas dokonuje swoich wyborów, świadomych i zgodnych z naszym ja❤️ choć w tej dziedzinie jeszcze można 😉
 
Do góry