reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Ja łykam podczas okresu, więc wtedy chyba nie groźny 🤔😉 niestety ale nic innego na mnie nie działa, tylko Ibuprom 🤷‍♀️ takie psychiczne dziwactwo, że nawet ketonal czy też tramadol (miałam po operacji) mi nie pomaga w bólu, a zaaplikuje sobie Ibuprom i przechodzi 🤷‍♀️ całe szczęście rzadko muszę brać 😉 a mój w ogóle nie łyka przeciwbólowyxh🤷‍♀️
To u mnie jest odwrotnie mój często bierze Ibuprom na zatoki bo tylko on mu pomaga 😉 a ja to naprawdę bardzo rzadko ,no chyba że naprawdę muszę ale to wtedy kiedy mnie głowa boli i naprawdę nie umiem wytrzymać.
 
reklama
Powiedzcie mi że wy też to widzicie [emoji3059][emoji3059] 3 cykl starań, objawy typowo jak na okres tylko brak bólu piersi a zawsze bolały już po owu i to mnie zaniepokoilo, dodatkowo od 4 dni zgaga i senność, cykle 30 dyniowe, dziś 28 DC i takie coś. Powiedzcie czy widzicie ta druga kreskę bo chyba oszaleje [emoji3059]Zobacz załącznik 1191238
Jest!❣️❣️
 
To u mnie jest odwrotnie mój często bierze Ibuprom na zatoki bo tylko on mu pomaga 😉 a ja to naprawdę bardzo rzadko ,no chyba że naprawdę muszę ale to wtedy kiedy mnie głowa boli i naprawdę nie umiem wytrzymać.
Ja podczas @ 1 dnia, nie dam rady bez 🤷‍♀️ próbowałam nospy, apapu i całej reszty I nic🤷‍♀️ no mam tak już w głowie wbite, że tylko Ibuprom, inaczej nie da rady 🤷‍♀️
 
Powiedzcie mi że wy też to widzicie [emoji3059][emoji3059] 3 cykl starań, objawy typowo jak na okres tylko brak bólu piersi a zawsze bolały już po owu i to mnie zaniepokoilo, dodatkowo od 4 dni zgaga i senność, cykle 30 dyniowe, dziś 28 DC i takie coś. Powiedzcie czy widzicie ta druga kreskę bo chyba oszaleje [emoji3059]Zobacz załącznik 1191238
No pewnie ze widać 😉 cudowna kreseczka gratulacje!! 😉
 
reklama
Do góry