reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
No to witam 1dc ale nie poddajemy się! Zamówiłam dziś Miovele Nac, fertil safe i testy owulacyjne [emoji85] W sobotę z mężem do urologa(już panikuje po ostatniej wizycie) ładnie łyka witaminki, profertil się sprawdził i poprawił mu wyniki wiec ten cykl będzie nasz [emoji12]
Trzymam kciuki[emoji1695] też mocno liczę na ten cykl. U mnie obecnie 4dc.
 
Dziewczyny mam teraz okropne myśli. W piątek mam wizyte u ginekologa. Będzie to 5t1d ciąży. Podejrzewam że oprócz pęcherzyka nic więcej nie zobaczymy. Ale ciągle boję się, że przy następnej wizycie lekarz stwierdzi że to puste jajo. Nie mogę odgonić od siebie tej myśli 😔
U mnie też w piątek będzie z OM 5t1d. Wizytę mam jutro. Ale nie chce usg. Bo boję się tego samego. Zarejestrowałam się do gina z innego powodu. A potem okazało się że powodem dolegliwości jest ciąża 😂 na wizytę z usg najwcześniej za 2 tyg.
 
reklama
U mnie też w piątek będzie z OM 5t1d. Wizytę mam jutro. Ale nie chce usg. Bo boję się tego samego. Zarejestrowałam się do gina z innego powodu. A potem okazało się że powodem dolegliwości jest ciąża 😂 na wizytę z usg najwcześniej za 2 tyg.
Ja byłam dzisiaj na wizycie prawie 5 tydzień i pęcherzyk był, malutki. Ucieszyło mnie chociaż to, że nie jest to pozamaciczna jak mnie straszył....
Teraz czekam na kolejną wizytę, która mam nadzieję pokaże więcej.
Zrobiłam betę i za dwa dni powtórzę dla samej siebie. Mam przynajmniej większe nadzieję po tej wizycie.
 
Do góry