reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witam, czytam Wasze historie od dłuższego czasu i tak sie jakoś zbieram żeby też coś o sobie napisać. Staramy się o dziecko jakoś od początku roku cykle mam 24--26, w lipcu postanowiłam iść do lekarza, pierwsze co to chciał sprawdzić moje tsh, mialam wynik z listopada, gdzie wynosiło 3,14 wiec ginekolog zlecił badanie i wyszlo 3,6, od tamtej pory biorę euthyrox 25, po miesiącu spadło do 2,54. Poszłam do ginekologa w 12dc i stwierdził ze owulacja byla 💪. Od tamtej pory minęło 2 miesiące a nadal nic😐 teraz jestem w 16dc, wg aplikacji to 6 dzien po owulacji, ale z moich obserwacji to tak 4 dzien,w sobotę robiłam test owulacyjny i kreski byly prawie takie 🤷‍♀️ strasznie mnie to wszystko stresuje, za każdym razem mówię ze nie bede wariować ale wychodzi jak zawsze. Moje postaniwienie jest takie ze jesli się teraz nie uda, to czas na przerwę. I na spokojnie zaczac od nowego roku 😊
Witam i kciuki trzymamy
 
reklama
IMG_20201016_222452.jpg

Nie widać na zdjęciu. Nie mogę zrobić ujęcia. Zaraz spróbuję.
Mój telefon parę dni temu doznał wypadku. Zdjęcia są jakz kalkulatora. Spróbuję męża telefonem zrobić. Ale nie kupuje już testu. W poniedziałek zrobię betę. No i mają przyjść te zamówione w czwartek 🙈🙊🙉 cyfrowy i z krwii
 
Ostatnia edycja:
Do góry