reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Ja też mam IO, niedoczynność i hashi i mam 7 dniowe, więc dokładnie to chyba nie zależy od tego akurat [emoji846]
Napewno nie. Obfitosc miesiączki to przede wszystkim zależy od wielkości endo. Jak jest małe to będzie skąpa miesiączka jak jest duże będzie obfita choć też nie do końca bo akurat u mnie 2 cykle temu miałam endo około 11-12mm a miesiączka wyglądała tak że 3 dni plamienia i wkładki wystarczały także no...
 
Ja mam haszi i @ trwa 5 dni. Zawsze regularnie 28-30. Dziś odebrałam kontrolne TSH i jest... 5 😬 Znowu poszybowało. Ale nawet przy takich wartościach mam regularnie.

Lekarz, jak będę miała szczęście, w poniedziałek. Sama sobie zwiększę letrox, tylko myślę ile. Miałam dawkę 25. Gdzieś z 100?
 
Napewno nie. Obfitosc miesiączki to przede wszystkim zależy od wielkości endo. Jak jest małe to będzie skąpa miesiączka jak jest duże będzie obfita choć też nie do końca bo akurat u mnie 2 cykle temu miałam endo około 11-12mm a miesiączka wyglądała tak że 3 dni plamienia i wkładki wystarczały także no...
Czyli mogę przypuszczać, że moje endo jest ładne i grube skoro mam długie i bardzo obfite miesiączki? 🤔 to w sumie dobra wiadomość 😏
 
Ja mam haszi i @ trwa 5 dni. Zawsze regularnie 28-30. Dziś odebrałam kontrolne TSH i jest... 5 😬 Znowu poszybowało. Ale nawet przy takich wartościach mam regularnie.

Lekarz, jak będę miała szczęście, w poniedziałek. Sama sobie zwiększę letrox, tylko myślę ile. Miałam dawkę 25. Gdzieś z 100?
Coś Ty nie zwiększaj sama.. I już na penwo nie do 100 odrazu!
 
Dziewczyny czy wy tu widzicie jakaś kreskę? Dla mnie to cień cienia i cieniem pogania :D 29 dc godz. 15.00
 

Załączniki

  • C962146B-E0E6-42BE-B4D6-4EC4F74D6072.jpeg
    C962146B-E0E6-42BE-B4D6-4EC4F74D6072.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 143
reklama
Do góry