reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Tylko wychodzi na to że to bardzo wczesna ciąża. Nawet nie 3 tydzień. Chyba spozniala mi się jednak owu. A myślałam że mam wcześniej [emoji33] choć prawda jest taka aka że przedwczoraj miałam cały dzień biegunkę. A czytałam że przy implantacji może tak być. Sama nie wiem. Powtórzę betę za kilka dni.
Powtórz. To napewno bardzo wczesna ciąża[emoji3059]
 
reklama
Osobiście nie ufam diagnostyce, długo robiłam tam badania. W zeszłym roku jak byłam w ciąży, robilam wzw c wyszło pozytywne, później niejednoznaczne, później znowu nie jednoznaczne aż w końcu w trzech innych labo potwierdziłam wynik negatywny :)
 
Osobiście nie ufam diagnostyce, długo robiłam tam badania. W zeszłym roku jak byłam w ciąży, robilam wzw c wyszło pozytywne, później niejednoznaczne, później znowu nie jednoznaczne aż w końcu w trzech innych labo potwierdziłam wynik negatywny :)
To już raczej nie o samą firmę chodzi, tylko o tych laborantów którzy tam pracują, bo ja na moją diagnostykę złego słowa powiedzieć nie mogę 😁
 
Osobiście nie ufam diagnostyce, długo robiłam tam badania. W zeszłym roku jak byłam w ciąży, robilam wzw c wyszło pozytywne, później niejednoznaczne, później znowu nie jednoznaczne aż w końcu w trzech innych labo potwierdziłam wynik negatywny :)
To u nas jedyne laboratorium. Ale kiedyś nie była to diagnostyka. Tylko prywatne laboratorium w szpitalu. Panie pracują te same.
 
Nie no to się rozumie, ale ile ja strachu się najadłam w ciąży przez nich 🤯 dobrze ze to już za mna! Wiece co tak czekam na okres ale jakoś się nie zapowiada..
wydaje mi się, ze w pierwszej ciąży test pozytywny wyszedł mi dopiero po 8 dniach, ale jezu ja już sama nie pamietam
 
U mnie nie ma sensu nawet robić testu. Temp spadła, szyjka nisko. @ będzie jutro lub pojutrze. Dziś 28dc 14dpo. 3 cykl stracony ehhh[emoji852]
Dopoki @ nie przyszła jest nadzieja, ja też się czuje bardziej okresowo niż ciążowo, ale nadal mam nadzieję ☺️ głowa do góry, mamy podobna sytuację, jak nie w trzecim cyklu to w czwartym! 🥰
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry