reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

@Ludmi_mom u Ciebie wciąż cisza? Ruszyło coś w jedną albo w drugą stronę?[emoji848]
Tak, ruszyło! Witam się w pierwszym dniu cyklu! 😃 Wiem, że niby nie ma się z czego cieszyć, ale się cieszę, że już wiem, na czym stoję, wstąpiła we mnie nowa nadzieja! Jutro rano jadę na badania hormonów, wszystkiego czego się da (lekarz zalecił). Proszę też o instrukcje dotyczące wiesiołka: czy kupię w każdej aptece? Ile tego brać? (wiem, że już padało to tutaj tysiąc razy, ale jestem nieuważna, pszprszm). No i bardzo dziękuję wam, dziewczyny za wsparcie! Bez was byłoby zdecydowanie trudniej. <3
 
reklama
Tak, ruszyło! Witam się w pierwszym dniu cyklu! 😃 Wiem, że niby nie ma się z czego cieszyć, ale się cieszę, że już wiem, na czym stoję, wstąpiła we mnie nowa nadzieja! Jutro rano jadę na badania hormonów, wszystkiego czego się da (lekarz zalecił). Proszę też o instrukcje dotyczące wiesiołka: czy kupię w każdej aptece? Ile tego brać? (wiem, że już padało to tutaj tysiąc razy, ale jestem nieuważna, pszprszm). No i bardzo dziękuję wam, dziewczyny za wsparcie! Bez was byłoby zdecydowanie trudniej. <3
Kupisz w każdej aptece 😊 zacznij od 2 (jeśli kapsułki) jak nie podziała to 4,najwiecej można 6 na dobe🤙
 
Tak, ruszyło! Witam się w pierwszym dniu cyklu! [emoji2] Wiem, że niby nie ma się z czego cieszyć, ale się cieszę, że już wiem, na czym stoję, wstąpiła we mnie nowa nadzieja! Jutro rano jadę na badania hormonów, wszystkiego czego się da (lekarz zalecił). Proszę też o instrukcje dotyczące wiesiołka: czy kupię w każdej aptece? Ile tego brać? (wiem, że już padało to tutaj tysiąc razy, ale jestem nieuważna, pszprszm). No i bardzo dziękuję wam, dziewczyny za wsparcie! Bez was byłoby zdecydowanie trudniej. QUOTE]

W aptece, w rossmanie. Ja biorę w kapsułkach 3 kapsułki 2 razy dziennie. U mnie niestety nie robi rewolucji [emoji853] bierzesz od 1dc do owulacji.
 
Tak, ruszyło! Witam się w pierwszym dniu cyklu! 😃 Wiem, że niby nie ma się z czego cieszyć, ale się cieszę, że już wiem, na czym stoję, wstąpiła we mnie nowa nadzieja! Jutro rano jadę na badania hormonów, wszystkiego czego się da (lekarz zalecił). Proszę też o instrukcje dotyczące wiesiołka: czy kupię w każdej aptece? Ile tego brać? (wiem, że już padało to tutaj tysiąc razy, ale jestem nieuważna, pszprszm). No i bardzo dziękuję wam, dziewczyny za wsparcie! Bez was byłoby zdecydowanie trudniej. <3
I tylko do owu!
 
Aaaaa gratuluję kochana [emoji3060][emoji3060][emoji3060][emoji3060][emoji3060]
Cudownie [emoji3526] trzymam kciuki, żeby szła w górę [emoji3531]
Chciałabym, ale... test w piątek i w sobotę ładne kreski a w niedziele i dzis juz kreska słabsza więc podejrzewam, że będzie lipa...
Dziękuję, że trzymacie za mnie kciuki ale nie czuje by się powiodło - już mi hamulce puściły i łza poleciala
 
Chciałabym, ale... test w piątek i w sobotę ładne kreski a w niedziele i dzis juz kreska słabsza więc podejrzewam, że będzie lipa...
Dziękuję, że trzymacie za mnie kciuki ale nie czuje by się powiodło - już mi hamulce puściły i łza poleciala
Spokojnie. Czasami intensywność zabarwienia zależy od testu. Nie ma co się przejmować :)
 
Chciałabym, ale... test w piątek i w sobotę ładne kreski a w niedziele i dzis juz kreska słabsza więc podejrzewam, że będzie lipa...
Dziękuję, że trzymacie za mnie kciuki ale nie czuje by się powiodło - już mi hamulce puściły i łza poleciala
Zrób betę jeszcze raz, trzymam kciuki, żeby jednak wszystko było dobrze ❤️
 
Chciałabym, ale... test w piątek i w sobotę ładne kreski a w niedziele i dzis juz kreska słabsza więc podejrzewam, że będzie lipa...
Dziękuję, że trzymacie za mnie kciuki ale nie czuje by się powiodło - już mi hamulce puściły i łza poleciala
Myśl pozytywnie!! [emoji1364][emoji1364]
 
Wyniki
 

Załączniki

  • EB383253-0FFB-4BE9-B2C4-0E735194AC00.jpeg
    EB383253-0FFB-4BE9-B2C4-0E735194AC00.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry