reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Dla mnie za dużo nadziei i za szybkie testowanie tam czasem. Tu mnie lepiej na ziemie sprowadzą [emoji48]
Niektóre potrzebują 🤷‍♀️ z czasem życie weryfikuje 🤷‍♀️ a najlepiej w ogóle nie myśleć, nie sprawdzać, odpuścić, kupić psa, ewentualnie kota, albo psa i kota... Albo może z 2 psy i 2 koty🤔 a do tego jakieś kozy 🤔
😁😂
 
reklama
Niektóre potrzebują [emoji2368] z czasem życie weryfikuje [emoji2368] a najlepiej w ogóle nie myśleć, nie sprawdzać, odpuścić, kupić psa, ewentualnie kota, albo psa i kota... Albo może z 2 psy i 2 koty[emoji848] a do tego jakieś kozy [emoji848]
[emoji16][emoji23]

Mam już psa [emoji3531] [emoji23]

Wiem, każdy potrzebuje czegoś innego. [emoji4] Dlatego napisałam, ze ja bym się tam za bardzo z dziewczynami nakręcała, ale to moje odczucie i preferencje. Wole mieć [mention]młoda1994 [/mention] obok siebie [emoji16] wybije mi głupoty z głowy jak będzie trzeba, obiecała [emoji13]
 
Do góry