reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Chyba, że było to plamienie śródcykliczne [emoji2368] jak widać każda z nas jest inna, a niektóre nawet wyjątkowe...
Mogło być ale autorka napisała że okres więc podejrzewam że to było normalne krwawienie [emoji848]

Fakt każda z nas jest inna. Za kobiecym organizmem nie trafi się nigdy. Jak tu laski pisały że przy becie 2.8 kreski na ciążowym się pokazywaly[emoji15][emoji15] ja w to nie wierzę ale one tak więc...
 
reklama
Ja kiedyś kiedyś jak byłam nastolatką to miałam cykle 21 dniowe z czego 7 był okres. Potem przed 20 stka brałam przez krótki czas anty na bóle miesięczne i potem mi się wydłużył a sam okres skrócił. To wtedy owu miałam tuż po @.
 
Ja kiedyś kiedyś jak byłam nastolatką to miałam cykle 21 dniowe z czego 7 był okres. Potem przed 20 stka brałam przez krótki czas anty na bóle miesięczne i potem mi się wydłużył a sam okres skrócił. To wtedy owu miałam tuż po @.
Z takimi krótkimi cyklami to fakt mogła być owu zaraz po @ albo jeszcze przy końcówce okresu.
 
Sorki dziewczyny, lubię was, ale njie umiałam się powstrzymać.
Teraz czekam do okresu żeby zrobić sikany, może już wyjdą grube krechy [emoji38]
IMG_20201004_101538.jpeg
 
reklama
Do góry