reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witajcie Kochane, ale naskrobałyście hehe
Ech to było ciężkie dla mnie ostatnie kilka dni ponieważ bo po prawie pół roku diagnostyki okazało się że moje bóle pleców, drętwienia ręki i takie inne zdawało by się dolegliwości neurologiczne to są objawy nerwicy:/ trochę mi ulżyło i nie bo widzę jak bardzo moja praca zrujnowała mi zdrowie....
Martus88 a gdzie pracujesz można wiedzieć?
Ja też przez pracę mam nerwy w strzępkach...
 
Z tego co słyszałam to wiele dziewczyn z kolejna ciąża ma inne doświadczenia niż z pierwsza. Inny czas starań, inne dolegliwości. Zupełnie inne. Nie ma co porównywać, to nowe starania o nowego potomka [emoji4] wszystko od zera [emoji13]

Choć mam jedna koleżankę z 2 dzieci i udało jej się za każdym razem za pierwszym razem. Ta to ma farta [emoji16]
Ja mam 2 koleżanki i 1 kuzynkę gdzie jeden sex i już w ciąży jest.
 
Z tego co słyszałam to wiele dziewczyn z kolejna ciąża ma inne doświadczenia niż z pierwsza. Inny czas starań, inne dolegliwości. Zupełnie inne. Nie ma co porównywać, to nowe starania o nowego potomka [emoji4] wszystko od zera [emoji13]

Choć mam jedna koleżankę z 2 dzieci i udało jej się za każdym razem za pierwszym razem. Ta to ma farta [emoji16]
Mi za pierwszym razem też się udało ale okazała się ciąża pozamaciczna. Usunięty jajowod.
Potem o 2 córki starania ok 8 msc
 
To już Ci trochę oddam tej cierpliwości.

Nieee No teraz to ja jestem daleka od testowania i nie planuje go robić póki co. Ale nie wiem czy uda mi się sama siebie upilnować jak już będzie przy terminie @ i nic nam nie wypadnie po drodze. Mam nadzieje ze tak. A jak nie to wal mnie młotkiem po głowie [emoji6] nie chce tak świrować.

Ja mam 2 koleżanki i 1 kuzynkę gdzie jeden sex i już w ciąży jest.

No to właśnie u mnie tak było z synem, jeden jedyny seks bez zabezpieczenia i pykło :)

10 lat temu by mnie to przerażało, teraz zazdroszczę [emoji16][emoji16]
 
reklama
Do góry