reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

A ja właśnie zauważyłam to o czym piszesz, że piszą w mamuskach, nie będąc jeszcze w ciąży, ale będą testować to może dołączą... Dziwne to dla mnie, ja wiem, że każda pragnie żeby się tam znaleźć ale po co się tak katować...
Jeszcze naiwne są 🙂 Uważają, że wystarczy nie zabezpieczać się i już raz dwa ciąża 🙂 Myślę, że dużo z nich w końcu się zdziwi, że to nie jest takie proste. Chyba, że tylko my mamy wszystkie takiego pecha.
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Witam się po prawie dwóch tygodniach od 1dc. Musiałam trochę odpocząć od internetu i wyluzować się 😊 przychodzę dzisiaj do Was z testem owu, co myślicie? Według kalendarza owu ma być jutro, zrobić jeszcze jeden dzisiaj wieczorem? Jutro? Kiedy małża zaciągnąć na przytulanki? Tyle pytań 🙈😅 Poradźcie! 😍
Ja bym jeszcze zrobiła wieczorem i przytulanko dzisiaj wieczorem i jutro też :) ja Ci pokażę dwa moje testy, które były pozytywne :) te dwa od dołu.
 

Załączniki

  • 20201003_120809.jpg
    20201003_120809.jpg
    877,2 KB · Wyświetleń: 53
Jeszcze naiwne są 🙂 Uważają, że wystarczy nie zabezpieczać się i już raz dwa ciąża 🙂 Myślę, że dużo z nich w końcu się zdziwi, że to nie jest takie proste. Chyba, że tylko my mamy wszystkie takiego pecha.
Chyba większość ludzi tak myśli, że to takie łatwe zajść 😜 nawet mój tak myślał, ale go wyprowadziłam z błędu... Z resztą sam teraz widzi, kolejny cykl i nic. 🙄
 
reklama
Do góry