reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Witam się w ten piękny sobotni poranek :)
Aż mi się gorąco zrobiło :)
Myślałam że nie będę z tych co patrzy na cienie na teście. Ale widzę go na swoim, mój M też widzi i to bez przeglądania się:) stwierdził że po tylu razach musiało się udać :) Ale ja jeszcze poczekam z nastawianiem się do poniedziałku na mocniejsza kreske jeśli ma być:) jak zwykle zdjęcie nie oddaje tego co rzeczywistość:)
Jak patrzę na zdjęcie z bliska to nie widać, ale jak odsunę telefon to faktycznie coś tam przebija 🥰 po cichutku gratuluję
 
Jejku okres za 11 dni , wydaje się że owulacja była 6 dni temu a ja ... Nie mam cierpliwości 😋 niby nic innego nie czuje , ciągnie mnie w dole brzucha szczególnie jak wstanę szybko ale zaraz sobie uświadamiam że tak czasem miałam poprostu. Boli mnie kręgosłup w dole ale jakiś rok temu też mnie bolał tyle że dużo bardziej od rwy kulszowej i brałam zastrzyki. Zawsze podczas okresu bolą mnie nogi (osobiście nie znam nikogo kto tak ma 😋) ale bolą tylko kiedy już zobaczę krwawienie a wczoraj i dziś już mnie bolą... No poprostu zwariować idzie , a obiecałam sobie całkowite nie myślenie 😋😋
 
Jejku okres za 11 dni , wydaje się że owulacja była 6 dni temu a ja ... Nie mam cierpliwości 😋 niby nic innego nie czuje , ciągnie mnie w dole brzucha szczególnie jak wstanę szybko ale zaraz sobie uświadamiam że tak czasem miałam poprostu. Boli mnie kręgosłup w dole ale jakiś rok temu też mnie bolał tyle że dużo bardziej od rwy kulszowej i brałam zastrzyki. Zawsze podczas okresu bolą mnie nogi (osobiście nie znam nikogo kto tak ma 😋) ale bolą tylko kiedy już zobaczę krwawienie a wczoraj i dziś już mnie bolą... No poprostu zwariować idzie , a obiecałam sobie całkowite nie myślenie 😋😋
Mnie bolą nogi podczas okresu na samym początku 🙈
 
Witam się w ten piękny sobotni poranek :)
Aż mi się gorąco zrobiło :)
Myślałam że nie będę z tych co patrzy na cienie na teście. Ale widzę go na swoim, mój M też widzi i to bez przeglądania się:) stwierdził że po tylu razach musiało się udać :) Ale ja jeszcze poczekam z nastawianiem się do poniedziałku na mocniejsza kreske jeśli ma być:) jak zwykle zdjęcie nie oddaje tego co rzeczywistość:)
Po cichutku gratuluje 🥰 ja również widzę bladziutką kreseczkę 😁
 
Czekamy 😂 Gratulacje 😁 jak długo się staraliście ?
Niedługo. Bo w czerwcu straciłam ciążę w 5t5d i od tego czasu postanowiliśmy się starać. Ta biochemiczna to była wpadka Ale trochę podświadoma :) bo powiedziałam mojemu M aj najwyżej coś będzie :) Ale i tak byłam w szoku jak się dowiedziałam:) cieszyliśmy się i wszystkim mówiliśmy. Teraz podchodzimy z dystansem :)
 
Mnie bolą nogi podczas okresu na samym początku 🙈
Tak myślałam że tu znajdę bratnia duszę co do tego objawu bo większy zakres 😁😁 no coś okropnego z tymi nogami, mam tak od pierwszej miesiączki ... Rwą ,bolą tak od środka... A teraz jeszcze mi psychika podsuwa ten ból dużo za wcześnie 😑 no nic a może to jakiś objaw zagnieżdża 😅😅😅😅 o i właśnie i to chodzi wszystko sprowadza się do jednego 😉😋😁
 
reklama
One są tylko w gemini do kupienia. A przynajmniej u mnie w mieście nigdzie więcej ich nie sprzedają:)
Moja siostra miała identycznie, cień cienia.
Jak mi pokazywała to ja tam za bardzo nic nie widziałam
Jejku okres za 11 dni , wydaje się że owulacja była 6 dni temu a ja ... Nie mam cierpliwości 😋 niby nic innego nie czuje , ciągnie mnie w dole brzucha szczególnie jak wstanę szybko ale zaraz sobie uświadamiam że tak czasem miałam poprostu. Boli mnie kręgosłup w dole ale jakiś rok temu też mnie bolał tyle że dużo bardziej od rwy kulszowej i brałam zastrzyki. Zawsze podczas okresu bolą mnie nogi (osobiście nie znam nikogo kto tak ma 😋) ale bolą tylko kiedy już zobaczę krwawienie a wczoraj i dziś już mnie bolą... No poprostu zwariować idzie , a obiecałam sobie całkowite nie myślenie 😋😋
Mnie niestety też zawsze bolą nogi przed okresem, szczególnie kolana.. Czasem mam taki ból w nodze jakby ktoś mi nóż wbijał.. Trzymam kciuki żeby się udało! Ja wiem na 100 %że miesiączka przyjdzie bo miałam cykl bezowulacyjny 😏ale teraz gdy jestem pewna że nie mogło by dojść do zapłodnienia o dziwo wszystkie moje wkręty na ciąże zniknęły 🤣a co miesiąc zawsze czegoś się doszukiwałam 🙈.. Psychika robi swoje.. Moja gin uświadomiła mi na ostatniej wizycie ze z tego co tam widzi to dziecka nie będzie, jeden jajnik nie miał ani jednego pęcherzyka a drugi mial 2 ale malutkie.. Także czekam na@ 😑
 
Do góry