reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Dziewczyny czy zdarzyło się Wam taka sytuacja że podczas przytulanek albo zaraz po nich strasznie Was bolało tam w środku? Nie wiem co to.. jakby skurcz... ??? Nie mam pojęcia ale bolało mocno. To przez szyjkę?
 
reklama
Dziewczyny proszę pomóżcie już wariuje . Torbiel 4 cm i duże endo 23dc i endo 17.23 mm . Czy któraś z Was miała takie duze endo ?
 
Wybaczcie, ale nie mogę czytać tych bzdur o modleniu się... Jeśli chcecie róbcie to wasza sprawa, jeśli wierzycie w bajki. Ale nie piszcie, że to pomaga w płodności itd bo to już kompletne bzdury.
To , że modliłyście się i wydarzyło się coś pozytywnego to zwykły przypadek, zbieg okoliczności. To my mamy wpływ na nasze życie, nie wymyślone postacie...
A ja sądzę, że pomaga, bo warto w coś w zyciuvwierzyć, w cokolwiek 🙂 zdarza się, że 'przeszkoda' w posiadaniu dziecka siedzi w głowie, a modlitwa pomaga hmmm nie wiem jak to ująć, jakby 'odpuscic', uspokoić umysł 🤔😉 Jasne, że to my mamy ogromny wpływ na własne życie, niemniej jednak ja wierzę, że w życiu nie na przypadków, za dużo mnie spotkało 'zbiegów okolicznosci' aby nie wierzyć 🙂
I zgadzam się, że jeśli ktoś nie wierzy, to niech omija takie posty, szanujmy się 😉 po to jest forum, aby czasem o dup** Marynie popisać, na odstresowanie, a nie ciągle 'temperatura', 'śluz', 'stymulacja' czy 'testy, testy, testy' 😊

No a ja mam 5dc, aby uciec od tych starań zdecydowaliśmy w końcu zrobić mini remont, ja mam urlop za tydzień, mój K też planuje i będziemy robić demolkę ścianki łączącej kuchnie z salonem i postawimy wyspe 😁 cieszę się, bo już fiksuje z tym zajściem, może pora lekko odpuścić...
 
A ja sądzę, że pomaga, bo warto w coś w zyciuvwierzyć, w cokolwiek 🙂 zdarza się, że 'przeszkoda' w posiadaniu dziecka siedzi w głowie, a modlitwa pomaga hmmm nie wiem jak to ująć, jakby 'odpuscic', uspokoić umysł 🤔😉 Jasne, że to my mamy ogromny wpływ na własne życie, niemniej jednak ja wierzę, że w życiu nie na przypadków, za dużo mnie spotkało 'zbiegów okolicznosci' aby nie wierzyć 🙂
I zgadzam się, że jeśli ktoś nie wierzy, to niech omija takie posty, szanujmy się 😉 po to jest forum, aby czasem o dup** Marynie popisać, na odstresowanie, a nie ciągle 'temperatura', 'śluz', 'stymulacja' czy 'testy, testy, testy' 😊

No a ja mam 5dc, aby uciec od tych starań zdecydowaliśmy w końcu zrobić mini remont, ja mam urlop za tydzień, mój K też planuje i będziemy robić demolkę ścianki łączącej kuchnie z salonem i postawimy wyspe 😁 cieszę się, bo już fiksuje z tym zajściem, może pora lekko odpuścić...
Ja wierzę w siebie ;-)
 
Były mamy które widziały to razem że mną czyli cień cienia" mamy dobre oko" kochane dziś wypada mi dzień @ moje przeczucia się spradziły. Teraz tylko czekać aż kreseczka będzie taka sama jak testowa ale i tak jest dobrze jak po dwóch dniach tak ładnie widać na zdjęciu....Jestem mega szczęśliwa, megaaa !!!. Termin majowi dokładnie 19 maj.
Czułam Cię kruszynko 5 dpo 3 ukłucia w brzuszku uczucie takie jak byś chwyciła i nie chciała puścić i dobrze ❤❤❤❤❤😍😍😍 wtedy wiedziałam że to to
Gratulacje! Ale oficjalne gratulacje to po wizycie u gin ;-) Kiedy idziesz na USG?
 
Wybaczcie, ale nie mogę czytać tych bzdur o modleniu się... Jeśli chcecie róbcie to wasza sprawa, jeśli wierzycie w bajki. Ale nie piszcie, że to pomaga w płodności itd bo to już kompletne bzdury.
To , że modliłyście się i wydarzyło się coś pozytywnego to zwykły przypadek, zbieg okoliczności. To my mamy wpływ na nasze życie, nie wymyślone postacie...

To, że nie możesz czytać tych "smętów" to niestety, tylko twój problem. I nie chce być złośliwa, stwierdzam fakt..
Ja tam uważam, że każdy ma prawo wierzyć w co chce, jeśli uważa, że gorliwa modlitwa doprowadzi do celu, spełni pragnienia, to jak najbardziej powinien się modlić! Jeśli chce stosować afirmacje, bardzo chętnie. I to oczywiście pomaga w płodności!
Ludzki mózg ma ogromna siłę, nie bez kozery mówi, się, że jak sobie 10 razy coś powtórzysz to stanie się to prawda. Jeśli myślisz pozytywnie, wierzysz w to, że zajdziesz w ciążę i urodzisz (albo że mama wyzdrowieje), modlisz się o to to tak będzie... Może i to przypadek, ale kogo to obchodzi? Módlcie się dziewczyny ile chcecie i piszcie tutaj o tym ile chcecie. Ja lubię takie historie, chociaż sama nie mam zwyczaju się modlić.
Takie pisanie o wymyślonych postaciach i przypadkach jest po prostu niemiłe i nie na miejscu. Sorry [emoji2368]
 
Dokładnie mam takie samo zdanie, każdy ma prawo wierzyć w co chce, jeśli koleżanka nie jest tolerancyjna, skoro denerwuje ja czytanie postów o tym, że ktoś wierzy w Pana Boga, to po co to czytać ???? Można opuścić forum.. Ale tu chyba bardziej chodziło o kontrowersje, żeby wywołać dyskusje, żebyśmy tutaj dużo o tym pisały, jak to ona źle zrobiła, że tak napisała. A my po prostu przejdźmy obok tego, jak obok kupki psa na spacerze ;)
Opuścić forum? Buhhahahaaaa
I myślisz , że chciałam tym wywołać burzę? 😂😂😂😂
Zabawna jesteś ;-) Po prostu wyraziłam swoje zdanie, chyba mi wolno?
 
reklama
A ja się z wami podzielę moim największym niefartem 😂 zdaje się, ze będzie owu, test wyszedł w końcu pozytywny, ale nici z boboseksow 😭 chyba przegrzaliśmy jądra, ostatnim razem to trwało długo i już po ejakulacji mój utrzymywał wzwód i bawił się dalej i trochę to trwało i teraz go jajco boli. Ponoć tak się może zdarzyć, ale super ze akurat przed owu 😭😭😭
FA453B13-EECD-4ED8-BA10-8B733DFA3CF8.jpeg
 
Do góry