reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

Obyśmy się obie nie doczekały też mam termin na 23! ☺ testujesz wcześniej czy jesteś cierpliwa? 😁
🙂🙂🙂 Założenie mam że pierwszy test 23 :p ale im dalej od owulacji tym bardziej już wątpię że wytrwam ,bo złapałam się na liczeniu kiedy mija czas w którym mmmooooze się pokazać blada kreseczka :p w pierwszej ciąży 7 lat temu miałam łatwiej bo testowałam kiedy koleżanka (miała cykle równe z moimi ,razem pracowaliśmy) zapytała czemu jeszcze nie narzekam na bóle menstruacyjne 😂😂
 
reklama
Modlitwa pomaga i wierzę, że nie tylko nam wewnętrznie :) W kwietniu jak byłam na przełomie I i II trymestru mój dziadek zmarł a mama tego samego dnia (na skutek szoku) dostała udaru mózgu. Znalazłam ich w mieszkaniu. Przez tydzień lekarze nie wiedzieli czy mama będzie żyć, nie mówiąc o chodzeniu, mówieniu, samodzielności. Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską o wyzdrowienie mamy. Mama od maja do dziś przechodzi rehabilitację, jest już z nami w domu. Chodzi samodzielnie, ręka rusza się nawet w dłoni, mowa wraca :) Obiecałam, że będę szerzyć wiarę w tę modlitwę, więc przekazuję wszystkim, którzy potrzebują pomocy, wsparcia w CZYMKOLWIEK i nie tylko w chorobie :) Jeszcze długa droga przed nami, ale i długa droga za nami :) Wiara czyni cuda, naprawdę :) Sorki za takie smęty, jak ktoś nie jest wierzący :)
Też co jakiś czas odmawiam ta nowennę w różnych intencjach i u mnie się sprawdziła. Zostałam wysłuchana. Polecam wszystkim tracącym nadzieję i nie tylko. Może czas i dla mnie się pomodlić za dziecko.
Mi ból w dole pleców od miesiąca szczególnie doskwiera, ale w ciąży nie jestem. Więc nigdy nie wiadomo.
 
Ja od dziś zaczęłam za zdrówko Dzidziola [emoji3590] wszystkie siły mi potrzebne, te na górze też [emoji846]
Super! Trzymam kciuki za pozostanie w wytrwałości :) Polecam aplikację na telefon - bardzo pomaga w tak długiej nowennie jak pompejańska :) Zdrówka dla Ciebie i dzidziusia i trzymam kciuki za dobry wynik amnio :)
 
Też co jakiś czas odmawiam ta nowennę w różnych intencjach i u mnie się sprawdziła. Zostałam wysłuchana. Polecam wszystkim tracącym nadzieję i nie tylko. Może czas i dla mnie się pomodlić za dziecko.
Mi ból w dole pleców od miesiąca szczególnie doskwiera, ale w ciąży nie jestem. Więc nigdy nie wiadomo.
Ja akurat dowiedziałam się o niej dopiero po moich tragicznych przeżyciach. O dziecko modliłam się do Babci Stasi, która zmarła w zeszłym roku, którą odwiedzałam na cmentarzu. Pamiętam jak prosiłam ją o wstawiennictwo tam na górze, żebym w przyszłym roku (czyli teraz już obecnym) na Wszystkich Świętych mogła przyjść do niej z jej prawnukiem. I za lekko ponad miesiąc urodzi się nasz Staś :) Który imieniny będzie obchodził w dzień urodzin Babci Stasi. Niech każdy mówi co chcę, ale ja wiem, że to nie przypadek :) Ściskam!
 
Wybaczcie, ale nie mogę czytać tych bzdur o modleniu się... Jeśli chcecie róbcie to wasza sprawa, jeśli wierzycie w bajki. Ale nie piszcie, że to pomaga w płodności itd bo to już kompletne bzdury.
To , że modliłyście się i wydarzyło się coś pozytywnego to zwykły przypadek, zbieg okoliczności. To my mamy wpływ na nasze życie, nie wymyślone postacie...
 
Wybaczcie, ale nie mogę czytać tych bzdur o modleniu się... Jeśli chcecie róbcie to wasza sprawa, jeśli wierzycie w bajki. Ale nie piszcie, że to pomaga w płodności itd bo to już kompletne bzdury.
To , że modliłyście się i wydarzyło się coś pozytywnego to zwykły przypadek, zbieg okoliczności. To my mamy wpływ na nasze życie, nie wymyślone postacie...
To nie czytaj🤷‍♀️
 
reklama
Witam wszystkie dziewczyny, staramy się z mężem od 1 sierpnia, czyli już drugi cykl nie wyszło. Właśnie czuję, jak szaleje we mnie nadchodzącą miesiączka.
 
Do góry