reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Cześć dziewczynki jestem podczas owu przynajmniej tak aplikacja wskazuje ... wczoraj czułam klucie jamniczków i dziś postanowiłam zrobic test owu a tu w ogole nic się nie pokazało 🤦‍♀️ zero kreski ... czy to oznacza ze ten cykl jest bez owu ? Bo zawsze pokazywało lekkie badz mocniejsze kreski... nie wiem testować tez jutro czy szkoda tracić testu jak dzisiaj zero nic nothing. Co myślicie?
 
Cześć dziewczynki jestem podczas owu przynajmniej tak aplikacja wskazuje ... wczoraj czułam klucie jamniczków i dziś postanowiłam zrobic test owu a tu w ogole nic się nie pokazało [emoji2356] zero kreski ... czy to oznacza ze ten cykl jest bez owu ? Bo zawsze pokazywało lekkie badz mocniejsze kreski... nie wiem testować tez jutro czy szkoda tracić testu jak dzisiaj zero nic nothing. Co myślicie?
Testować. Test negatywny nie oznacza brak owu i odwrotnie. Najważniejsze żeby sexy były. Inne rzeczy są nie ważne.
 
Dziewczyny dawno nie pisałam tylko czytałam i śledziłam:) byłam u nowej lekarki, mam PCOS i decyzja z narzeczonym chciałabym zajść w ciaze początkiem przyszłego roku. Pani Doktor powiedziała mi żeby teraz przez te 6 miesięcy nie brać dupka bo on mi nic nie pomoże tylko początkiem roku się umówić na symulacje i powinnam zajść w 1 2 cykle🤔 co myslicie o tym że przez te 6 miesięcy nie będę brała dupka to I okresu też na pewno nie będzie
 
reklama
Do góry