reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama

Załączniki

  • D88E962D-C8DC-4C6B-9567-07DCA9F02AFA.png
    D88E962D-C8DC-4C6B-9567-07DCA9F02AFA.png
    143,2 KB · Wyświetleń: 59
Gratulacje!! W bez wątpliwości, który u ciebie dc?
Odkąd zaczęłam myśleć o dziecku to wydłużył mi się raz nawet do 36 dni. Ale zazwywaczaj 30-32.tak więc pierwszy test wczoraj 34dc.. Z moich objawów to ból brzucha jak na okres ale lżej i bardziej takie szczypanie i ciągnięcie w pachwinach.. I ból straszny ból cyckow 🙃 że nawet mojemu kochanemu mówię tylko mnie nie dotkij bo zagryzę 🤭😁😁 i mokro a śluz jak przed owu. Jak zrobiłam wczoraj pierwszy i od razu widziałam kreskę na tym paskowym allegro zostawiłam go w WC i mówię przyjdę za 2min. Jak zobaczyłam wynik dziewczyny myślałam że palpitacji serca dostanę nie mogłam ustać na nogach ręce mi się trzęsły że nawet zadzwonić nie mogłam.. W sobotę lekarz. Trzymajcie kciuki za mnie 💓
 
Odkąd zaczęłam myśleć o dziecku to wydłużył mi się raz nawet do 36 dni. Ale zazwywaczaj 30-32.tak więc pierwszy test wczoraj 34dc.. Z moich objawów to ból brzucha jak na okres ale lżej i bardziej takie szczypanie i ciągnięcie w pachwinach.. I ból straszny ból cyckow 🙃 że nawet mojemu kochanemu mówię tylko mnie nie dotkij bo zagryzę 🤭😁😁 i mokro a śluz jak przed owu. Jak zrobiłam wczoraj pierwszy i od razu widziałam kreskę na tym paskowym allegro zostawiłam go w WC i mówię przyjdę za 2min. Jak zobaczyłam wynik dziewczyny myślałam że palpitacji serca dostanę nie mogłam ustać na nogach ręce mi się trzęsły że nawet zadzwonić nie mogłam.. W sobotę lekarz. Trzymajcie kciuki za mnie 💓
Trzymamy mocno, gratulacje :) a podzielisz się swoją historią? Długo się staraliście? :)
 
reklama
@HappyBabyMama - pamiętam, że miałaś robione sono hsg, ja się wybieram w poniedziałek :) czy robiłaś biocenoze przed badaniem? Wcześniej gin polecał zrobić, ale jak już się zapisałam to oprócz wzięcia tabletki przeciwbólowej i wyników cytologii nic ode mnie nie chcą. Bólowo to zniosłaś nieźle, prawda? Ja mam podejrzenie niedrozności, więc trochę się boję tego co usłyszę...
 
Do góry