reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Odkąd zaczęłam myśleć o dziecku to wydłużył mi się raz nawet do 36 dni. Ale zazwywaczaj 30-32.tak więc pierwszy test wczoraj 34dc.. Z moich objawów to ból brzucha jak na okres ale lżej i bardziej takie szczypanie i ciągnięcie w pachwinach.. I ból straszny ból cyckow 🙃 że nawet mojemu kochanemu mówię tylko mnie nie dotkij bo zagryzę 🤭😁😁 i mokro a śluz jak przed owu. Jak zrobiłam wczoraj pierwszy i od razu widziałam kreskę na tym paskowym allegro zostawiłam go w WC i mówię przyjdę za 2min. Jak zobaczyłam wynik dziewczyny myślałam że palpitacji serca dostanę nie mogłam ustać na nogach ręce mi się trzęsły że nawet zadzwonić nie mogłam.. W sobotę lekarz. Trzymajcie kciuki za mnie 💓
Tak szybko do lekarza mozna isc ? Wydaje mi sie ze na usg to raczej nic widac nie bedzie
 
Dziewczyny ktore sa juz w ciazy. Kiedy poszlyscie na pierwsze wizyte bo mi tu @Martamartaem123 daje do myslenia ze moze powinnam sie zapisac?
Ja poszłam 4+3, ale tylko dlatego, że kończył mi się duphaston i nie mogłam tak po prostu przestac go brać. Beta była akurat ponad 1 tys. więc był pęcherzyk nic poza tym. Następna wizyta była po tygodniu i już był zarodek z ciałkiem żółtym i biło serduszko :) To wszystko zależy od stężenia hormonu betaHCG kiedy najlepiej iść pierwszy raz :)
 
Kłucie nie jest niezdrowe i nie może przysporzyć problemów. Niby jakie? W ciąży ciagle nas kłują. Sprawdza przyrost bety bo martwi się czy znów nie straci tej ciąży. Dla mnie nie jest to nic nadzwyczaj dziwnego. Pewnie ze powinna wyluzować ale łatwo się mówi...
Zatory robią się w żyłach i wiem co mówię, bo moja mama jest pielęgniarką i mi samej po ostatnich badaniach zrobiły się zatory i nie można było pobrać krwi także uważam, że nadmierne kłucie jest niezdrowe...
 
reklama
Do góry