reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
@HappyBabyMama - pamiętam, że miałaś robione sono hsg, ja się wybieram w poniedziałek :) czy robiłaś biocenoze przed badaniem? Wcześniej gin polecał zrobić, ale jak już się zapisałam to oprócz wzięcia tabletki przeciwbólowej i wyników cytologii nic ode mnie nie chcą. Bólowo to zniosłaś nieźle, prawda? Ja mam podejrzenie niedrozności, więc trochę się boję tego co usłyszę...
Nie miałam robionej wlasnie. Tez tylko cytologię wymagali. Ja przemywałam się tantum rosa na wszelki wypadek. Mnie nie bolało nic a nic. Powodzenia. Nie bój się zjedz tabletkę przeciwbólowa. Nastaw się na ból a nie będzie bolało ;) I trzymam kciuki aby były drożne!
 
Boże dziewczyny nie róbcie nadzieje bo zemdleje :) ja planuje wakacje od poniedziałku woec do poniedziałku musi wyjść test w tĘ albo wewtę :)
Zobacz. U mnie w tych normach było że to pierwszy trymestr. U Ciebie jakie normy są?
Mocno mocno trzymam kciuki żebyś nie mogła drinkowac na wakacjach [emoji6][emoji846]
Screenshot_20200622-144156.jpeg
 
reklama
Do góry