reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Nie można wykluczyć. Ja krzywa cukrową mam idealna, a insulinowa w 5 światów. To jest zły wyrzut insuliny. U mnie objawiało się tym, że jadłam mniej, liczyłam kalorie a tyłam. Nie potrafiłam nic schudnąć. Przez 1 miesiąc diety IO schudłam 8 kg. Teraz jestem w 10 tyg ciąży i poleciały jeszcze 3 kg, a kalorii jem więcej, tyle że z wykluczeniami.
A ja jak byłam młodsza to jeszcze myślałam, że jak się nie zabezpieczę to od razu trojaczki [emoji33] [emoji23]

Czym się objawia IO? To są problemy z cukrem tak? Mając cukier w normie lub mniej można to wykluczyć?

A ja kilka dni przed @ jeszcze na zaden cykl się tak nie cieszyłam :D
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest, z tą ciąża biochemiczna? Test wychodzi przed @ a ona i tak przychodzi. Do którego tv zalicza się jako biomechaniczna?
 
Tak to wygląda.
Screenshot_20200706-100759.png
 
Dziewczyny a jak to jest, z tą ciąża biochemiczna? Test wychodzi przed @ a ona i tak przychodzi. Do którego tv zalicza się jako biomechaniczna?
Ciaza biochemiczna jest do 6 tyg kiedy nie widac nic na usg. U mnie test byl pozytywny przed terminem okresu ale nie ciemnial potem zaczal blednac I przyszedl w terminie. 2 dni przed silne bole w dole plecow I brzucha
 
Ciaza biochemiczna jest do 6 tyg kiedy nie widac nic na usg. U mnie test byl pozytywny przed terminem okresu ale nie ciemnial potem zaczal blednac I przyszedl w terminie. 2 dni przed silne bole w dole plecow I brzucha
U mnie podobnie test późno pozytywny, bo po 35 dc i po ok 2 tyg krwawienie.
 
Dlatego ja nie robie testów a u bety przed @
W ciąży robiłam po spóźnieniu dopiero i ma pewno bardziej mi to na zdrowie wychodzi teraz też tak planuje
Ja też planowałam nie robić ale stwierdziłam, że sprawdzę bo ostatnio mi test wyszedł w tym dc. Myślałam, że skoro ostatnio się udało od razu to teraz też tak będzie.... jednak to nie takie proste. Chyba muszę przestać ciagle myśleć o ciąży i staraniach, co ma być to będzie już się z tym powoli godzę, bo przecież jeszcze kilka miesięcy temu nie chciałam mieć narazie dzieci. Więc to jeszcze może nie odpowiedni moment dla mnie. Najgorsze jest tylko to, że mąż by bardzo chciał i mam tego powoli dosyć.
 
Dlatego ja testow już nie robie bo nie ma sensu. Jeszcze przy życiu mnie trzyma niespadajaca temperatura. Cały czas w granicach 36,8-36,9.0. Ale podejrzewam że to od upałów. I nie wiem dlaczego po raz kolejny w ogóle dopuszczam do siebie myśl że mogłoby się udać.... Jak z góry wiem że nic z tego .. grr
Myśle, że upały nie mają chyba takiego wpływu, wczoraj rano miałam temp 36,42 później cały dzień na słońcu, spaliłam się na raka🙈 a dzisiaj rano temp 36,35
 
Nie można wykluczyć. Ja krzywa cukrową mam idealna, a insulinowa w 5 światów. To jest zły wyrzut insuliny. U mnie objawiało się tym, że jadłam mniej, liczyłam kalorie a tyłam. Nie potrafiłam nic schudnąć. Przez 1 miesiąc diety IO schudłam 8 kg. Teraz jestem w 10 tyg ciąży i poleciały jeszcze 3 kg, a kalorii jem więcej, tyle że z wykluczeniami.
Jaką dietę stosujesz?. U mnie podobnie było, maks ćwiczeń, zdrowe jedzenie a nie chudłam. Endokrynolog zlecil zrobić krzywą i wyszło
 
reklama
Do góry