reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Też się zastanawiam ja w tym cyklu 8 dzień i mega sluz plodny jak zazwyczaj w tym najbardziej plodny dniu. Ale czy to owu nie mam pojęcia kiedyś byłam u gin w dniu kiedy właśnie taki sluz miałam i bylam już po owu. Ja dodatkowo mam zabarwiony ten sluz lekko na brązowo i gin mówiła że to wynik pęknięcia pęcherzyka
Gratuluję kreseczek [emoji1768][emoji846]

Dziewczyny, albo to wpływ tego, że czytam ostatnie dni książki ze sexem w tle, albo Wiesiołek, albo już nie wiem co [emoji2356]może ovarin i dupek mnie 'nastawiły' na dobre tory, bo dziś 8dc a ja od wczoraj mokra jak nigdy [emoji87][emoji2356][emoji2356][emoji2356] i to nie jakoś trochę, normalnie uwierzyć nie mogę [emoji28]
Już pytałam na Ananaskach (niektóre z Was tam się też udzielają), ale zapytam też tu - czy po pojawieniu się płodnego sluzu owu jest na dniach, czy nieistotne?
 
Więc wróciłam do punktu wyjścia ;) chyba napiszę do lekarza, chociaz mi jakoś tak głupio z tą myślą, bo nie wiem, czy mogę; nigdy mi nic o tym nie mówił.
Nie chcę brać dłużej jeśliby mi to miało wydłużyć cykl i by wyszło u niego, bo on się wkurza za samowolę :p poza tym jest bardzo fajny ;)
Ja biore dupka w 2 fazie cyklu, mi gin powiedział, że nie wpływa na wydłużenie, jak @ na przyjść to przyjdzie, ja biorę od 15 do 25dc, ale jak będą 2 kreski to zrobię jak @bleucoco 🙂 generalnie są kobiety, które muszą brać cały cykl i okres przychodzi, zależy też od dawkowania. Ja mam 2x1.
 
Ja biore dupka w 2 fazie cyklu, mi gin powiedział, że nie wpływa na wydłużenie, jak @ na przyjść to przyjdzie, ja biorę od 15 do 25dc, ale jak będą 2 kreski to zrobię jak @bleucoco 🙂 generalnie są kobiety, które muszą brać cały cykl i okres przychodzi, zależy też od dawkowania. Ja mam 2x1.
Dokładnie, dawkowanie może być różne, to zależy od problemu, na który duphaston jest przepisany przez lekarza, chociaż rzeczywiście najczęściej dziewczyny odstawiają na kilka dni przed terminem @ :) Ciekawa jestem co by było z moim Stasiem w styczniu gdybym jednak odstawiła duphaston i nie zrobiła testu 🤷🏼‍♀️ Akurat test zrobiłam w 27 dc to nie miałam dylematu czy odstawiać tylko od razu wiedziałam, że muszę brać dalej. Gorzej jak ktoś nie ma tak dużego przyrostu bety i jeszcze nie wie na tak wczesnym etapie (u mnie w 28 dc beta była prawie 400).
 
Dokładnie, dawkowanie może być różne, to zależy od problemu, na który duphaston jest przepisany przez lekarza, chociaż rzeczywiście najczęściej dziewczyny odstawiają na kilka dni przed terminem @ :) Ciekawa jestem co by było z moim Stasiem w styczniu gdybym jednak odstawiła duphaston i nie zrobiła testu 🤷🏼‍♀️ Akurat test zrobiłam w 27 dc to nie miałam dylematu czy odstawiać tylko od razu wiedziałam, że muszę brać dalej. Gorzej jak ktoś nie ma tak dużego przyrostu bety i jeszcze nie wie na tak wczesnym etapie (u mnie w 28 dc beta była prawie 400).
Wow, faktycznie sporo :)
 
Dokładnie, dawkowanie może być różne, to zależy od problemu, na który duphaston jest przepisany przez lekarza, chociaż rzeczywiście najczęściej dziewczyny odstawiają na kilka dni przed terminem @ :) Ciekawa jestem co by było z moim Stasiem w styczniu gdybym jednak odstawiła duphaston i nie zrobiła testu 🤷🏼‍♀️ Akurat test zrobiłam w 27 dc to nie miałam dylematu czy odstawiać tylko od razu wiedziałam, że muszę brać dalej. Gorzej jak ktoś nie ma tak dużego przyrostu bety i jeszcze nie wie na tak wczesnym etapie (u mnie w 28 dc beta była prawie 400).
Właśnie, dlatego planuje jeśli owu mi powróciła (mogę to podejrzewać, jeśli progesteron pójdę zbadać i wyjdzie powyżej 10) nie zastanawiać się, tylko lecieć 26 dc na bete rano i się utwierdzić. Ale jeśli mi progesteron nie śmignie wyżej 10 to normalnie przestanę tego 25dc brać dupka.
Jak ten cykl znowu nic, to następny prawdopodobnie ze zastrzykiem 🤷‍♀️
Liczę na to, że przez moje takie odpuszczenie teraz, mniejsza spina i w sumie czekam bardziej na 5 dniowy urlop w górach, niż na testowanie 😂 może będzie z tego kropek ☺️
 
reklama
Do góry