reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Na innym wątku jak napisałam że okres przyjdzie mimo brania duphastonu to mnie jedna laska zjeb... że to nieprawda bo dupek wstrzymuje okres także różnie mówią.
Dziękuję, bardzo bym chciała. Tu jest mój drugi dylemat. Że jak ciąży nie bedzie to mi się cykl kompletnie niepotrzebnie wydłuży. Ale już widzę, że ponoć okres tak czy inaczej przyjdzie w swoim czasie. A jest tu może ktoś kto doświadczył tego na własnej skórze? :)
 
Cześć dziewczynki,
Nie wiem czy pamiętacie moja sytuacje- 10 dzień po zastrzyku i 9/10 dz po owulacji wyszedł mi pozytywny test ciążowy.
dzis 12 dni po zastrzyku i 11/12 dni po owulacji... co myślicie? Cykle mam 27 dniZobacz załącznik 1143215
Gratulacje. To na bank ciąża bo gdyby tamten cień to był zastrzyk to dzisiaj już powinien być biały test a jest kreska super wyraźna czyli beta rośnie także tu nie ma wątpliwości.
 
reklama
Poniedziałek lub wtorek :D bo ja nie umiem stwierdzić kiedy faktycznie była owu i kiedy powinien być okres (dlatego zakładam tak bezpieczniej) :)
Testuj w środę tak jak ja [emoji6] będzie nam raźniej. Też nie wiem kiedy była i czy była i kiedy powinien być okres apka pokazała mi okres na wczoraj ale go nie mam. Z tym że to by był mój 2 okres po poronieniu.
 
Do góry