reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Dzięki za poradę kochana, ale test nie wyjdzie. Bo owu była w 20 dc potwierdzona monitoringiem, a duphaston mam brać od 21 dnia przez 7dni. Czyli na test za wcześnie. A naturalnie mam dość krótkie cykle. Więc mam pózną owu przy krótkich cyklach. Stąd ta zagwozdka. Bo może do zapłodnienia dochodzi, ale po prostu nie ma się szans zagnieździć... Mój ginekolog chyba i tak myśli, że nie mam w tym mc szans. Mam cały plan działania i badań na nastepny. Ponoć tak pozna owu przy krótkich cyklach może być niepełnowartościowa. Może dlatego tak długo się nam nie udaje. Ale są jeszcze inne problemy oprócz tego. Jednak zawsze człowiek ma nadzieję, tym bardziej, kiedy wiem, że trafiłam w owu na 100%.
Edit. Poprawiłam oczywista pomyłkę ;)
Dobrze ze masz plan, teraz tylko oby się udało! [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Cześć dziewczynki,
Nie wiem czy pamiętacie moja sytuacje- 10 dzień po zastrzyku i 9/10 dz po owulacji wyszedł mi pozytywny test ciążowy.
dzis 12 dni po zastrzyku i 11/12 dni po owulacji... co myślicie? Cykle mam 27 dniZobacz załącznik 1143215
No wygląda mi to na pozytywny test ciążowy! [emoji1768][emoji1768][emoji1768]
 
O super! W sensie brałaś 12 dni po owu? A przychodziła miesiączka w tym samym terminie co bez leków ? Ile bierzesz? 2 tabletki?
Owu w 13dc a dupek od 17dc. Gin kazała do 26dc ale ja biorę dalej aż nie dostanę (zawsze tego 10dnia brania wychodzi negatyw a ja się łudzę, że może za wcześnie na test i dletego biorę) wcześniej brałam 2x1 ale nowa gin kazała 1x1
 
reklama
Do góry