reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Moje poronienie wyglądało podobnie. Kiedy poroniłaś?
22.04 zrobiłam test i wyszedł pozytywny, 23.04 dostałam plamienia (to był termin mojej @) a 25.04 wieczorem dostałam bardzo silnego i bolesnego skurczu i wtedy pewnie poroniłam, bo od tego dnia kreseczki na tescie zaczęły blednąć 😔 i beta 7,74 tylko...
27.04 powtórka bety i czekałam od rana do 18:00 na informacje, że beta niestety spadła do 2,05...😔
Tak bardzo wierzyłam, że jeszcze uda mi się uratować to dziecko, ale niestety...gin stwierdził, że to była wadą genetyczna płodu i że mam się tym nie martwić, bo nic nie dałabym rady zrobić...mój organizm po prostu odrzucił wadliwy zarodek...

Strasznie boję się iść teraz na bete i odwlekam to w czasie...boję się kolejnej straty, chociaż lekarz twierdzi, że następna ciąża po poronieniu przeważnie jest ok i nic się z nią nie dzieje
 
Oczywiście że nie musi, ja sama mam owulacje w 18-20 dc ale prawidłowa faza lutealna trwa 10-16 dni zazwyczaj 14, więc jeśli masz owulację zaraz po okresie, dajmy na to 8 dnia cyklu to Twój cykl powinien trwać 22-24 dni :)
Owulacja nie zawsze musi występować dokładnie 14dnia ,może występować kilka dni wcześniej.
Słowa lekarza a ja jestem tego dowodem
 
22.04 zrobiłam test i wyszedł pozytywny, 23.04 dostałam plamienia (to był termin mojej @) a 25.04 wieczorem dostałam bardzo silnego i bolesnego skurczu i wtedy pewnie poroniłam, bo od tego dnia kreseczki na tescie zaczęły blednąć 😔 i beta 7,74 tylko...
27.04 powtórka bety i czekałam od rana do 18:00 na informacje, że beta niestety spadła do 2,05...😔
Tak bardzo wierzyłam, że jeszcze uda mi się uratować to dziecko, ale niestety...gin stwierdził, że to była wadą genetyczna płodu i że mam się tym nie martwić, bo nic nie dałabym rady zrobić...mój organizm po prostu odrzucił wadliwy zarodek...

Strasznie boję się iść teraz na bete i odwlekam to w czasie...boję się kolejnej straty, chociaż lekarz twierdzi, że następna ciąża po poronieniu przeważnie jest ok i nic się z nią nie dzieje
Bardzo Ci współczuję. Ja byłam już pod koniec 7tygodnia, było trochę ciężej, bo niestety dużo osób już wiedziało o ciąży.
 
Oczywiście że nie musi, ja sama mam owulacje w 18-20 dc ale prawidłowa faza lutealna trwa 10-16 dni zazwyczaj 14, więc jeśli masz owulację zaraz po okresie, dajmy na to 8 dnia cyklu to Twój cykl powinien trwać 22-24 dni :)
Tak czy inaczej czekam do @
Zobaczymy kiedy się pojawi i czy w ogóle
Na dniach będę tez testować
 
Bardzo Ci współczuję. Ja byłam już pod koniec 7tygodnia, było trochę ciężej, bo niestety dużo osób już wiedziało o ciąży.
Ja Tobie również bardzo współczuję. U mnie niestety też dużo osób wiedziało, bo nie sądziłam, że spotka mnie coś takiego...w poprzednią ciążę, z której mam syna zaszłam w 2 cyklu i też zrobiłam test dzień przed @ i @ się nie doczekałam, też wszyscy od razu wiedzieli, więc to poronienie to było dla mnie coś strasznego...
A teraz w tej chwili wie tylko moja mama i teściowa no i mój mąż...nie chce nikomu mówić póki nie będę pewna, że jest dobrze

A Ty nie boisz się kolejnej ciąży?
U Ciebie to było samoistne, czy musiałaś mieć zabieg?
 
Miałam skierowanie na beta hcg, wchodzę na stronę a tu hcg całkowite.... Czy to jest to samo?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200625_111655_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200625_111655_com.android.chrome.jpg
    140 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Dziewczyny proszę was o poradę, jestem w 6dc i nadal mam @, choć zawsze 5-6 dzień to był u mnie koniec, do tego od owulacji pobolewała mnie prawa dolna strona brzucha, zgoniłam to na jelita gdy tuż przed terminem @ zrobiłam bete i wyszła 2 więc ciąży nie było, ale cały czas czułam to kłucie, tak jakby jajnik... Do tej pory mnie pobolewa i @ ciągle jest. Pierwszy raz doświadczam czegoś takiego. W tym tygodniu rozpoczęłam branie dostinex na zbicie prolaktyny (0,5 tabletki /tydzień). Myślałam że wraz z nadejściem @ ten ból jajnika zniknie, ale czasami odczuwam, że się nasila, zwłaszcza gdy siedzę.
 
Do góry